Подаруйте сон на бджолиних вуликах!

подарували вже 288 рази
300 грн
1 людина
2 години
Доступно з 14 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Сеанс біорезонансної апітерапії — оздоровчої процедури, суть якої полягає у близькому контакті людини з бджолами. Клієнт буде відпочивати на спеціальному ліжку. Всередині нього розташовані декілька вуликів із комахами, що гудуть. За час терапії покращиться загальний стан, нормалізується сон, а тіло покине втома.

Чому ми вибрали сервіс романтики «Альтечо»

Процедура відбудеться за межею міста недалеко від Білої Церкви. Клієнт буде відпочивати на закритій території, де розташовані озеро та ліс. Такі природні умови дозволяють бджолам добувати цілющий мед. Його можна спробувати після сеансу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Альтечо - Сервіс романтики (Біла Церква) http://www.altecho.club/ Київська обл., м. Біла Церква, 2 км на південь трасою Р17

5 відгуків

Олег
19 травня 2019
https://www.facebook.com/100002001492157
18 травня спав на бджолиних вуликах. Неймовірні враження. Дуже всім раджу. Привітні хазяї, неперевершена атмосфера, затишок і користь для здоров`я. Спіть на вуликах і набирайтесь енергії.
Людмила
10 квітня 2019
Мне понравилось) расслабилась полностью. ощущения - очень приятные, на какое-то время забываешь обо всем и просто медитируешь.
Александр
3 квітня 2019
Впервые у меня был такой опыт. Вместе с женой решили попробовать данное впечатление. Интересно) Действительно расслабились, отдохнули от городской суеты. Советую всем, кто хочет расслабиться и просто релакснуть)
КАТЕРИНА
14 жовтня 2018
Неймовірне враження для двох! Відпочили , як ніколи, відразу ж позасинали, хоча нам це не притаманно,розслабилися, не хотілось вертатись з цього раю... Все настільки продумано, вишукано та на високому рівні! Дякую пані Наталі за затишок, який створила для людей! Після сну підзарядились травяним чаєм та чудовим запашним медом:))) Отримали більше , ніж очікували!!! Повернемось обов'язково!!! Чудовий подарунок та неймовірне враження))) Всім раджу! Не пошкодуєте!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.