Подаруйте майстер-клас зі створення скульптури!

подарували вже 2 147 разів
500 грн
1 людина
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учень буде практикуватися в мистецтві ліплення під керівництвом скульптора. На вибір йому видадуть глину або спеціальний пластилін та інструменти. Наставник надасть ескізи, серед яких новачок зможе вибрати ті, що найбільш сподобаються. Потім він поетапно покаже, як правильно надавати м'якій масі форму. Учень буде нашаровувати матеріал на металевий каркас, який закріплений на дерев'яній дошці. Виріб із пластиліну можна забрати після закінчення заняття, а з глини — через тиждень.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча Кухня»

Мережа з'явилася в Україні в 2011 році. Студії розташовані в Києві та Львові. За сім років роботи «Творча Кухня» встигла випустити понад 13 тисяч учнів. Урок скульптури підходить як для дорослих, так і для дітей від 6 років. У школі також є курси за іншими напрямками мистецтва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Творча Кухня - Арт-студія (Шулявська, Позняки) http://www.tkstudio.com.ua/ м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154, ТК "Аркадія" м. Позняки, вул. Княжий Затон, 2/30А

3 відгуки

Андрей
6 січня 2019
Ребенок остался доволен мастер-классом. Меня сервис тоже устроил.
Елена
26 квітня 2018
Необычный мастер-класс, даже не знала, что такое есть. Понравилось, что посетить можно вместе с кем-то, а не идти самому непонятно куда. В общем, время пролетело незаметно. Процесс очень увлекательный, даже несмотря на то, что результат получился не совсем такой как хотелось.
Надежда
25 жовтня 2014
Хотя считаю себя человеком творческим, не умею не рисовать, а тем более создавать скульптуры. Из пластилина в последний раз лепила в школе. Но подарок есть подарок - активировала сертификат и отправилась творить) А главное, что время провела просто замечательно. Мастер учел, что я полный новичок и помогал мне с каждой мелочью - иногда советами, иногда подправлял штрихи. Так что котик у меня получился просто отменный. Уже красуется на полке)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.