Подаруйте майстер-клас створення скульптури!

подарували вже 2 657 разів
500 грн
1 людина
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учень буде практикуватися в мистецтві ліплення під керівництвом скульптора. На вибір йому видадуть глину або спеціальний пластилін та інструменти. Наставник надасть ескізи, серед яких новачок зможе вибрати ті, що найбільш сподобаються. Потім він поетапно покаже, як правильно надавати м'якій масі форму. Учень буде нашаровувати матеріал на металевий каркас, який закріплений на дерев'яній дошці. Виріб із пластиліну можна забрати після закінчення заняття, а з глини — за тиждень.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча Кухня»

Мережа з'явилася в Україні в 2011 році. Студії розташовані в Києві та Львові. За 8 років роботи «Творча Кухня» встигла випустити понад 13 тисяч учнів. Урок скульптури підходить як для дорослих, так і для дітей від 6 років. У школі також є курси за іншими напрямками мистецтва.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Творча Кухня - Арт-студія http://www.tkstudio.com.ua/ м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154-а, ТК "Аркадія" м. Лівобережна, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4а м. Позняки, вул. Княжий Затон, 2/30а

16 відгуків

Оксана
31 травня 2019
Все прошло прекрасно. Отличные мастера. Все остались довольны. Придём ещё.
Ольга
24 травня 2019
https://www.facebook.com/100003091828330
На майстер-клас ходила моя дочка та племіниця вони були у захваті!Обов'язково варто спробувати!
Настя
17 травня 2019
Супер!)
Беленок Ольга
7 травня 2019
Отличное занятие! Полностью удовлетворена, и мастер Юля рассказывала много интересного и полезного! Рекомендую пробовать!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.