Подаруйте відвідування вистави у Дикому театрі для двох!

подарували вже 967 рази
600 грн 2 люд. 1 вистава
600 грн
2 людини
1 вистава
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнти отримають два квитки в 1-3 ряд. За переглядом спектаклю пара проведе в театрі близько трьох годин в залежності від тривалості обраної п'єси. У репертуарі трупи є вистави на будь-який смак: від соціально-політичних тем до глибоких душевних переживань сучасної людини. Організатори не рекомендують відвідувати шоу глядачам молодше 18 років.

Чому ми вибрали «Дикий театр»

«Дикий театр» був заснований у 2016 році, щоб «розбудити» свідомість української аудиторії за допомогою вистав на гостросоціальні теми. Театр пропонує багатий вибір спектаклів, його репертуар постійно оновлюється, а діапазон тематики — ширшає. Особлива увага в п'єсах приділяється взаєминам людей у складних життєвих обставинах.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Дикий Театр http://wild-t.com.ua/ м. Майдан Незалежності, вул. Володимирська, 23, Центр Курбаса м. Лук'янівська, вул. Дегтярівська, 5, Мала опера м. Голосіївська, вул. Васильківська, 1, Сцена 6

10 відгуків

Александра
18 лютого 2019
Спасибо, Дикий театр это нечто невероятное. Очень и очень чёрные комедии!
Ирина
12 лютого 2019
https://www.facebook.com/100007581394527
Добрый день! В который раз убедилась, как здорово что есть Бодо! Благодаря вам и впечатлениям, которые вы дарите, находишь время открывать для себя что-то новое. 8 феврала посетили Дикий театр. Хочу сказать,что мы в восторге! Спектакль "Гей парад" это взрыв мозга, разрыв стереотипов и взгляд на себя со стороны! Со стороны Бодо, тоже все как всегда было на высшем уровне! Согласовали удобную дату, перезвонили предупредили о перемене локации, предупредили! о том, что спектакли этого театра с "изюминкой", а придя в театр мы получили места в первом ряду! В общем спасибо огромное за новые впечатления и положительные эмоции!
Виталий
11 лютого 2019
https://www.facebook.com/100010148440430
Все сподобалось
Руслана Шапаренко
9 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004654053069
Вперше була на виставі в Дикому театрі і це просто щось неймовірне. Я вийшла із залу і плакала і не через те що там була драма, а через те що я не розумію як люди можуть так грати і показувати настільки живу емоцію. Коли ми дивилися виставу то ми не сприймали її як гру акторів, ми сприймали її як реальність. Коли ми вийшли з залу в мене в голові крутилося тільки три фрази, « як так можна грати?», «вірю», «хочу ще». Були на виставі Гей-парад. Робота bodo, також приємно здивувала, працівники ввічливі, стриманні, виконують свою роботу на 150% з 100%.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.