Подаруйте відвідування вистави в Дикому театрі для двох!

подарували вже 1 227 разів
600 грн 2 люд. 1 вистава
600 грн
2 людини
1 вистава
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Клієнти отримають два квитки. За переглядом спектаклю пара проведе в театрі близько трьох годин в залежності від тривалості обраної п'єси. У репертуарі трупи є вистави на будь-який смак: від соціально-політичних тем до глибоких душевних переживань сучасної людини. Організатори не рекомендують відвідувати шоу глядачам молодше 18 років.

Чому ми вибрали Дикий театр

Дикий театр був заснований у 2016 році, щоб «розбудити» свідомість української аудиторії за допомогою вистав на гостросоціальні теми. Театр пропонує багатий вибір спектаклів, його репертуар постійно оновлюється, а діапазон тематики — ширшає. Особлива увага в п'єсах приділяється взаєминам людей у складних життєвих обставинах.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Дикий Театр http://wild-t.com.ua/ м. Майдан Незалежності, вул. Володимирська, 23, Центр Курбаса м. Лук'янівська, вул. Дегтярівська, 5, Мала опера м. Голосіївська, вул. Васильківська, 1, Сцена 6

21 відгук

Ілля
19 квітня 2019
Дуже єкстрімально, вражаюче)
Ульяна
16 квітня 2019
Ходили на виставу "Віталік". Вистава дуже сподобалась, а Дикий театр- просто супер. Дякую Bodo. Рекомендую усім
Маргарита
10 квітня 2019
Впервый раз воспользовались услугой бодо .приятно удивила легкость и доброжелательность работы персонала.Были с мужем на представлении "жинко сядь ".очень понравилась игра актёров. Жалко осозновать , что так живёт 80 процентов украинских семей. Надеюсь нам с мужем такое не светит
Татьяна
9 квітня 2019
https://www.facebook.com/100002427828883
Нормально

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.