Подаруйте сплав річкою для компанії!

подарували вже 378 рази
1600 грн
4 людини
до 4 годин
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Друзі вирушать на прогулянку мальовничими місцями річки Бобровня. Перед початком сплаву учасникам проведуть вступний інструктаж і видадуть екіпірування. Підготувавши спорядження і човни, спортсмени вийдуть на воду. Під час сплаву друзі зможуть зробити декілька зупинок на прибережних пляжах, щоб відпочити або влаштувати пікнік.

Чому ми вибрали клуб водного туризму Active Rest

Учасникам видають міцні байдарки, весла, рятувальні жилети, гермоупаковки для речей, а також аптечку. Під час сплаву клієнтів супроводжує досвідчений гід-інструктор. Пункт прокату знаходиться недалеко від ст. м. «Почайна».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Active Rest - Клуб водного туризму (Десенка) https://active-rest.ua/ м. Почайна, пр-т Генерала Ватутіна, Active Rest Десенка

23 відгуки

Світлана
21 липня 2019
https://www.facebook.com/100000859253766
Загалом сподобалось. Трохи пізніше розпочалась сама екскурсія, доки накачали гумові байдарки. Вперше сіла в байдарку, і через брак досвіду, зусиль пішло багато, руки боліли. Заодно це можливість тестувати свої навики співпраці, бо гребти треба узгоджено. Відчувається, що інструктор любить ці місця і свою роботу. Місця гарні, коли з поля зору зникають багатоповерхівки, міст машини, катери та водні мотоцикли, вопження, що потрапляєш в іншу реальність: несподівані проходи крізь кущі, зарослі латаття, качечки з виводками, магічне озеро та купання. Щастя, що сонце ховалось за хмари, даючи відпочинок напеченим колінам. 4 години на перший раз, може і забагато, але прогулянка якраз для вихідного дня.
Алена
24 червня 2019
Все очень порадовало) и погода и программа. Подарок на новый год)но реализация его летом получилась более впечатлительнее. Будем в дальнейшем открывать для себя новые маршруты)
Александр
15 травня 2019
Крутое впечатление для любителей активного отдыха на природе! Спасибо моим коллегам за такой подарок ко дню рождения. Рекомендую!
Валентин
19 квітня 2019
Спасибо большое, очень понравился отдых, все было организовано на высоком уровне, приятная компания! Супер!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.