Подаруйте стильний манікюр!

подарували вже 2 669 разів
550 грн 1 люд. 2 години
550 грн
1 людина
2 години
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Залежно від обраного салону дівчині зроблять комбінований або класичний обрізний манікюр. Майстер надасть нігтям потрібну форму, а потім нафарбуває їх обраним гель-лаком. Наостанок за бажанням відвідувачки спеціаліст зволожить руки косметичним засобом.

Чому варто спробувати стильний манікюр

Це комплексний догляд за нігтями та кутикулою. На вибір є кілька салонів. Усі інструменти в студіях проходять багатоступеневу стерилізацію та обробку. Майстри використовують професійні засоби відомих брендів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Laqué NAILS & BEAUTY - Студія краси http://laque.com.ua/ м. Університет, вул. Льва Толстого, 35-39

85 відгуків

Олена
18 квітня 2019
Чудово
Софія
10 квітня 2019
Дуже хороше обслуговування
Наталія
9 квітня 2019
Акуратно, стерильно, доброзичливо.
Світлана
2 квітня 2019
Я записувалася на це враження з великим скепсисом, оскільки все життя стикаюсь з проблемою при спробі зробити якісний манікюр, тому що мою особлівість низька чутливість в купі з близко розташованими судинами, що призводить до неприємних відчуттів та поганим настроєм після.. та тільки не тут! Якісне, стерильне обладнання, привітність та профессіоналізм! Стильний дизайн салону! та й часто буває послуга проплачена, що вже чекати.. Ні тут зовсім інша справа! БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕНЬ-КРАЩІЙ МАНІКЮР У МОЄМУ ЖИТТІ!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.