Подаруйте стоунтерапію для двох!

подарували вже 598 рази
1500 грн
2 людини
70 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Сеанс масажу з використанням гладкого каміння різних температур, який відбувається одночасно для двох. Отримавши одноразову білизну, пара розташується в одному кабінеті. Каміння нагріють до + 40-55°C. Майстер зволожить тіло олією, розмістить камені на певних зонах і зробить масаж.

Чому варто спробувати стоунтерапію

Під час сеансу використовуються гладкі базальтові камені вулканічного походження. Базальти здатні впливати не тільки на фізичний, а й на ментальний стан. Контрастний перепад температур сприяє підвищенню мікроциркуляції крові, поліпшенню лімфотоку, відновленню захисних процесів організму.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Voyage SPA - Масажний салон - Київ http://voyagespa.kiev.ua/ м. Хрещатик, вул. Круглоуніверситетська, 15

240 відгуків

Наталья
Вчора
Дякую за враження, які мені подарували діти та BODO, від масажу «Стоунтерапія» 22.06.2019. Здавалося б, яке задоволення може бути від гарячих камінців у 350спеку?Аж ні! Умілі руки майстрині Олі у тандемі з відполірованим природним матеріалом (адже камінь теж живий) зробили чудо: розслабленість, розмасажована лімфа у поєднанні з бадьорим тонусом всього тіла – це було щось неперевершене!!! Комфортна атмосфера салону та склянка зеленого чаю після процедури гармонічно доповнили приємні враження! Найбільше сподобалася сама процедура масажу та те, з яким умінням вона виконувалася. Після завершення масажу я з радістю придбала ще один подарунковий сертифікат BODO на цей вид масажу для свого сина, (у нього якраз наступного дня був День народження), щоб він теж міг отримати таке задоволення, як я. Крім того, планую і своїй невісточці до її Дня народження подарувати враження від BODO!
Лана
24 червня 2019
https://www.facebook.com/100009468419675
С данным видом впечатления познакомилась через BODO 23. 06. в Voyage SPA. Это непередаваемое.... Если Вы хотите приобрести гармонию и почувствовать себя обновленной Вам неприметном надо посетить массаж стоун-терапия. Сеанс стоун-терапии проходил в спокойной, приятной обстановке под легкие, расслабляющие звуки релакс-музыки. Массажист была приятной души человек. Все что она делала, мне комментировала. Беспокоилась как я себя чувствую, какие мои ощущения... Лечебный эффект и прекрасное настроение после процедуры стоун-массажа ни с чем не сравнимы. Будьте уверены, что вам захочется вернуться на данный вид массажа еще не раз!
Кристина
20 червня 2019
Впечатление очень понравилось) Ходили с мамой,после процедуры были очень довольны,время провели на ура!Всем рекомендую!))
Алина
20 червня 2019
Очень понравился массаж! Массажировали всё тело (кроме живота и груди), а не только спину, это было здорово. Сам сервис, Vanilla Sky, просто замечательный, простили мне опоздание, были фантасиически приветливы и, в отличие от некоторых других салонов, не навязывались с рекламой своих услуг. Во время массажа Екатерина (извините, если путаю имя) уточняла, устраивает ли меня температура камней, если нет, то сразу же меняла их.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.