Подаруйте майстер-клас стрільби з лука!

подарували вже 20 995 разів
300 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Під час заняття новачок зможе потренуватися стріляти з лука без обмеження в кількості пострілів. Тренер проведе короткий інструктаж і видасть учневі зброю і стріли. Потім він покаже, як прицілюватися та займати потрібну позу. Учень вправлятиметься у влучності на відстані 5-20 метрів. Стріляти він буде по мішенях і кульках.

Чому ми вибрали школу стрільби з лука Дмитра Львовського Target Archery School

Школа розташована недалеко від станції метро «Лісова» — на території арт-заводу «Платформа». Її засновник — тренер вищої категорії, майстер спорту України зі стрільби з лука та дворазовий призер етапів кубка Європи. Уроки проходять у приміщенні, їх проводять за будь-якої погоди. За бажанням після заняття можна забрати із собою на згадку мішень.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Target Archery School https://www.facebook.com/TARGET.archery.school.Dmitriy.Lvovskiy/ м. Київ, м. Лісова, вул. Магнітогорська, 1-а, Арт-завод Платформа

198 відгуків

Аня
17 квітня 2019
https://www.facebook.com/100003168034365
Очень понравилась стрельба из лука! Учитывая, что это было мое первое занятие вообще, я успела не только научиться правильной технике, но и в конце уже с лёгкостью попадала в мишени! Безумно уютная атмосфера и чудесные преподаватели: и сфотографируют в процессе, и чаем напоят:) всем советую!
Дарина
15 квітня 2019
Ходили с парнем на мастер класс, все очень понравилось. Были 2 часа вместо одного. Инструкторы приятные
Андрей
15 квітня 2019
https://www.facebook.com/100005481880635
Стрельба из лука оказалась невероятно захватывающей, отличный тренер, море впечатлений!
Ирина
14 квітня 2019
Все дуже сподобалося! Тренера чудові, доброзичливі провели інструктаж на вищому рівні, що навіть мені людині ,яка ніколи не тримала лук в руках і жодного уявлення не мала, як з ним поводитися , все було зрозуміло ) і я навіть попадала у ціль!! Рекомендую усім!!! Як початківцям так і профі))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.