Подаруйте майстер-клас стрільби з лука!

подарували вже 20 692 разів
200 грн
1 людина
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Під час заняття новачок зможе потренуватися у стрільбі з лука без обмеження в кількості пострілів. Тренер проведе короткий інструктаж і видасть учневі зброю та стріли. Він пояснить, чим відрізняється традиційний лук від класичного, і розповість про історію виникнення давньої метальної зброї. Заняття відбудеться в одній із численних лучних зон, де стрілок-початківець зможе потренуватися у влучності на відстані 10-25 метрів. Після закінчення уроку мішень можна забрати із собою.

Чому ми вибрали спортивно-стрілецький комплекс «Сапсан»

Територія комплексу сягає 26 гектарів — це найбільший стрілецький центр в Україні з 15 майданчиками для тренувань. У «Сапсані» представлено найбільший вибір зброї у країні. За бажанням клієнт може запросити із собою друзів, щоб відпочити у мисливському ресторані після уроку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

САПСАН - Спортивно-стрілецький комплекс http://sapsan.ua/ Київська обл, м. Бровари, вул. Чкалова, 29

194 відгуки

София
30 грудня 2018
Палец вверх. Инструктор супер, впечатлений на 146%(без сарказма). Получаса стрельбы более чем достаточно для новичков.
Иван
1 листопада 2018
Недавно посетил впечатление стрельба из лука, понравилось.давно хотел попробовать, но как-то не получалось все. научился правильно натягивать тетиву, целиться, меткость свою развил, так сказать ) спасибо бодо за впечатления!
Анна
29 липня 2018
Подруги подарили впечатление на День рождения. Все прошло замечательно! Стрелять было интересно и весело, инструктор - мастер своего дела и энтузиаст, не только доходчиво объяснил, как целиться и стрелять, но и рассказал очень много интересного и познавательного про луки и стрельбу из них в целом. Очень-очень круто провели время
Дарья
15 червня 2018
https://www.facebook.com/100001289862722
Сделала себе и моим подругам подарок на НГ - стрельбу из лука для двоих. Вот 10.06.18 использовали это замечательное впечатление! Я бы даже назвала его маленьким приключением! Очень понравилось и хочется еще! Отличная школа, все на свежем воздухе со средневековым антуражем. Прикольный общительный инструктор. Чудесная атмосфера и настроение! Спасибо большое за впечатления!!!)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.