Подаруйте стрільбу з требушета для двох!

подарували вже 784 рази
1600 грн 2 люд. 3 постріли
1600 грн
2 людини
3 постріли
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать за місто, де на них чекатиме інструктор. Він розповість про требушет і пояснить правила безпеки при поводженні з машиною. Після цього приятелі зроблять три постріли палаючими ядрами з давнього знаряддя. Закінчивши з розвагою, гості зможуть гуляти на території парку до закриття.

Чому ми вибрали історичний парк «Київська Русь»

Комплекс розташований під Києвом і займає площу понад 50 гектарів. У вихідні до парку ходять рейсові автобуси. Конструкція требушета виконана за зразком знаряддя, яким користувалися для охорони фортець на Русі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська Русь - Парк http://parkkyivrus.com/ua/ Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів

5 відгуків

Виктория
14 травня 2017
Невероятно эффектное развлечение и очень доброжелательный персонал
Артем
7 липня 2015
Выбрал самый непонятный подарко из своей подборки и ни капельки не пожалел: кто еще может похвастаться, что стрелял из требушета огненными шарами?? Вот-вот. Это ответ на вопрос понравилось ли. Очень!
Гриша
5 травня 2014
Обожаю парк "Киевская Русь", на мой взгляд, это уникальное киевское местечко. Здесь сохранена атмосфера того времени, когда зашел с товарищем, показалось, что мы - дети иного времени. Очень классное впечатление, особенно, если вы любите оружие в древнем формате. Сюда можно и с детьми, малышам будет особенно интересно. Так что рекомендую)
Дима
3 травня 2014
Про требуше только читали и тут выпала такая возможность пострелять! Эмоций - море! Чувствуешь себя как в каком-то историческом фильме, плюс еще обстановка самого парка впечатляет!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.