Подаруйте стрільбу з требушета для двох!

подарували вже 776 рази
1600 грн 2 люд. 3 постріли
1600 грн
2 людини
3 постріли
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать за місто, де на них чекатиме інструктор. Він розповість про требушет і пояснить правила безпеки при поводженні з машиною. Після цього приятелі зроблять три постріли палаючими ядрами з давнього знаряддя. Закінчивши з розвагою, гості зможуть гуляти на території парку до закриття.

Чому ми вибрали історичний парк «Київська Русь»

Комплекс розташований під Києвом і займає площу понад 50 гектарів. У вихідні до парку ходять рейсові автобуси. Конструкція требушета виконана за зразком знаряддя, яким користувалися для охорони фортець на Русі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська Русь - Парк http://parkkyivrus.com/ua/ Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів

5 відгуків

Виктория
14 травня 2017
Невероятно эффектное развлечение и очень доброжелательный персонал
Артем
7 липня 2015
Выбрал самый непонятный подарко из своей подборки и ни капельки не пожалел: кто еще может похвастаться, что стрелял из требушета огненными шарами?? Вот-вот. Это ответ на вопрос понравилось ли. Очень!
Гриша
5 травня 2014
Обожаю парк "Киевская Русь", на мой взгляд, это уникальное киевское местечко. Здесь сохранена атмосфера того времени, когда зашел с товарищем, показалось, что мы - дети иного времени. Очень классное впечатление, особенно, если вы любите оружие в древнем формате. Сюда можно и с детьми, малышам будет особенно интересно. Так что рекомендую)
Дима
3 травня 2014
Про требуше только читали и тут выпала такая возможность пострелять! Эмоций - море! Чувствуешь себя как в каком-то историческом фильме, плюс еще обстановка самого парка впечатляет!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.