Подаруйте урок фотографії і ретуші!

подарували вже 1 730 разів
800 грн 1 люд. 4 години
800 грн
1 людина
4 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Урок відбудеться в індивідуальному форматі. Навчання буде розбито на дві частини. 2 години викладач присвятить теорії та розповість про технічні нюанси роботи з професійною апаратурою. 2 години будуть присвячені практиці. Фотограф навчить виставляти світло в павільйоні та на вулиці, налаштовувати експозицію в різних умовах, вибирати правильний ракурс і ретушувати знімки. У студії можна фотографувати моделей, тварин або предмети. Техніку слід взяти із собою або орендувати в школі.

Чому ми вибрали школу «Фотомайстер»

Школа знаходиться в центрі Києва, в пішій доступності від станції метро «Золоті ворота». Викладачі студії — практикуючі фотографи, які входять до складу Національної спілки фотохудожників України. Для обробки знімків учень зможе взяти із собою готові фото або відредагувати створені під час уроку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Фотомайстер - Фотошкола http://www.fotomaster.info/ м. Золотые Ворота, ул. О. Гончара, 28Б

37 відгуків

Надпжда
11 лютого 2019
Всё очень хорошо организовано! Приятные консультанты которые дают ответы на все волнующие вопросы. Спасибо за прекрасные впечатления
Анна
27 січня 2019
https://www.facebook.com/100001461051312
Посетила 4 часовой урок фотографии и ретуши. Урок у Ксении Денисенко прошёл на одном дыхании. Прекрасный преподаватель, профессиональный фотограф имеющий своё видение. Много новой и интересной информации. Уютная фотостудия, очень приветливые и внимательные сотрудники студии. Осталась очень довольна! Организация супер. Спасибо
Дарина
17 грудня 2018
Все отлично! Получила сертификат в подарок. Всегда хотела заниматься фотографией, данный курс помог понять получится у меня или нет)))
Диана
9 листопада 2018
https://www.facebook.com/100005486588190
Впечатление было подарено молодым человеком. Все прошло приемлимо. Все конфликтные ситуации, которые возникали в процессе оперативно решались командой бодо и их партнером. Мастер-класс рассчитан на любительский уровень. Мое субъектисное мнение, стоимость настолько любительского урока фотографии чуть завышена. В целом, впечатление положительное, но я бы не повторила такого опыта.
bodo
13 листопада 2018
Диана, спасибо за отзыв. Приносим наши извинения, на очень жаль что возникло недоразумение с партнером. Партнеру предоставили обратную связь и обязательно учтем все замечания по работе фотографа.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.