Подаруйте побачення наосліп!

подарували вже 1 155 разів
400 грн 1 люд. до 3 годин
400 грн
1 людина
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

У всіх пар буде приблизно 7 хвилин для спілкування, а за один вечір можна познайомитися з 15 претендентами. Після кожної короткої розмови учасник буде заповнювати анкету, вказуючи свої враження про співрозмовника. Якщо симпатії співпадуть, хлопець і дівчина отримають контакти одне одного наступного дня у вигляді SMS.

Чому ми вибрали Speed ​​Dating

Сервіс Speed ​​Dating організовує швидкі побачення протягом 7 років. Знайомства проходять у ресторані. Після побачень усім присутнім пропонують вирушити на фуршет, де учасники зможуть продовжити спілкування та зіграти в «Мафію» або «Аліас».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Speed Dating - Швидкі побачення http://speedating.kiev.ua/ г. Киев, м. Золотые ворота, ул. Ярославов Вал, 9,

15 відгуків

Анастасия
8 квітня 2019
https://www.facebook.com/100005747536430
Классное мероприятие, хорошая организация. Место проведение тоже понравилось. Всё легко и непренужленно. Спасибо организаторам за отличное настроение)
Тамара
2 квітня 2019
Мне понравилось. Живое общение с интересными людьми, непринужденная обстановка, интересная игра после. И молодой человек понравился. Кто знает, что из этого выйдет?
Константин
25 березня 2019
Спасибо за впечатления. Все очень понравилось. Менеджеры молодцы!
Ольга
4 березня 2019
Хорошая организация мероприятия. Но в группе, в которой я оказалась, были мужчины от 25 до 40 лет, хотя ранее озвучивалось, что будет 2 возрастные группы мужчин и женщин. В общем - новый формат знакомства и общения, для свободного вечера воскресенья весьма забавно
bodo
4 березня 2019
Доброго дня. У нас дійсно є поділ за віковими групами, але вони можуть варіюватися та змінюватися, в залежності від побажань клієнтів на місці. Раді, що незалежно від цього нюансу, послуга вам сподобалася та залишила позитивні спогади. Будемо раді бачити вас на інших враженнях.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.