Подаруйте майстер-клас молекулярної кухні для двох!

подарували вже 750 рази
2000 грн
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Молекулярна кухня — це науковий підхід до приготування і оформлення звичних страв. Оригінальність методу полягає в тому, що при готуванні кухар використовує закони хімії. На прикладі однієї страви учні освоять основні технології високої кухні — сферіфікацію та желефікацію. Під керівництвом шефа вони приготують гарбузові равіолі, фаршировані сиром маскарпоне, і подадуть їх разом із ікрою з апельсинового соку і сферами з вершків і сметани. Для фінальної презентації використовується сухий лід. В кінці майстер-класу передбачена дегустація приготовлених страв.

Чому ми вибрали ресторан Whisky Corner

Заклад розташований у центрі міста. Майстер-класи проводить кухар ресторану. Він підкаже, де купити необхідні інгредієнти, і поділиться необхідними пропорціями.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Whisky Corner - Ресторан http://whiskycorner.kiev.ua/ru/home м. Майдан Незалежності, вул. Софіївська, 16/16

18 відгуків

Сидоренко Наталія Василівна
15 квітня 2019
Великолепно!!!
Святослав
15 квітня 2019
https://www.facebook.com/100008722387038
Понравилось впечатление , су-шеф Илья росказал и показал все как надо , в конце ещё и организовал небольшое шоу с сухим льдом :) Для любителей кухни подходит , так же хотелось бы поэкспериментировать не только с десертами а и с мясными блюдами
Ольга
8 квітня 2019
Впечатление впечатлило. Отведенное время пролетело незаметно. Получили много интересной и полезной информации.
Юлия
7 квітня 2019
https://www.facebook.com/100001688869350
Мастер класс очень интересный! Готовили десерт. Приятный и вежливый персонал. Шеф, который проводил МК с радостью отвечал на все вопросы и очень вовлёк в сам процесс. Круто!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.