Подаруйте майстер-клас молекулярної кухні!

подарували вже 1 730 разів
1000 грн
1 людина
до 90 хв.
Проходить у групі
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Молекулярна кухня — це науковий метод у приготуванні страв. Кухар орієнтується на закони хімії та фізики. На занятті учень опанує технології прямої і зворотної желефікаціі і сферіфікації, а також дізнається детальну інформацію про текстури і їх роль в молекулярної кухні. Разом з шефом гість приготує шоколадну панакоту, покриту рожевим велюром, а потім прикрасить її шоколадної ікрою, спонжем і солодкою короною. Зробити ефектною подачу допоможе сухий лід. Після майстер-класу учень зможе спробувати готову страву.

Чому ми вибрали ресторан Whisky Corner

Ресторан знаходиться в 10 хвилинах від станції метро «Майдан Незалежності». Майстер-класи проводить професійний кухар. Він підкаже, де можна придбати компоненти для молекулярних експериментів, і розповість про необхідні пропорції.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Whisky Corner - Ресторан http://whiskycorner.kiev.ua/ru/home м. Майдан Незалежності, вул. Софіївська, 16/16

18 відгуків

Сидоренко Наталія Василівна
15 квітня 2019
Великолепно!!!
Святослав
15 квітня 2019
https://www.facebook.com/100008722387038
Понравилось впечатление , су-шеф Илья росказал и показал все как надо , в конце ещё и организовал небольшое шоу с сухим льдом :) Для любителей кухни подходит , так же хотелось бы поэкспериментировать не только с десертами а и с мясными блюдами
Ольга
8 квітня 2019
Впечатление впечатлило. Отведенное время пролетело незаметно. Получили много интересной и полезной информации.
Юлия
7 квітня 2019
https://www.facebook.com/100001688869350
Мастер класс очень интересный! Готовили десерт. Приятный и вежливый персонал. Шеф, который проводил МК с радостью отвечал на все вопросы и очень вовлёк в сам процесс. Круто!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.