Подаруйте тайський масаж стоп для двох!

подарували вже 3 867 разів
1600 грн
2 людини
30 хв.
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Під час процедури майстер натискає на акупунктурні точки, пов'язані з внутрішніми органами людини. Він буде масажувати ділянки стоп і гомілки, використовуючи спеціальні палички. Процедура допоможе поліпшити роботу внутрішніх органів, зняти нервове напруження та нормалізувати сон.

Чому ми вибрали центр тайського масажу Wai-Thai

Мережа складається з 3 салонів, які розташовані в різних частинах Києва. Центр отримав нагороду за найкращий етнічний масаж і за найкращий масаж за версією журналу Wellness. Майстри — сертифіковані фахівці з досвідом роботи понад 5 років. Всі вони родом з Таїланду та мають дипломи Thai Traditional Medical Services Society, The Union of Thai Traditional Medicine Society та інших масажних шкіл.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Wai-Thai - Центр тайського масажу http://waithai.ua/ м. Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська, 2Б м. Золоті ворота, пер. Георгіївський, 2 м. Льва Толстого, вул. Горького 20

374 відгуки

Юлия
16 лютого 2019
была на фут массаже два раза в этом салоне. в первый раз понравилось больше, так как процедура была не такой интенсивной и не болезненной. в этот раз был другой мастер и моментами было ну очень больно. вероятно, стоит сразу сообщать свои пожелания перед процедурой.
Ирина
15 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001869047667
Все понравилось. Прекрасный подарок! Приятная атмосфера, хороший мастер, вкусный чай и сладости после процедуры. Рекомендую!
Вікторія
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100022139670632
Дуже сподобалось. Рекомендую !
Катерина
9 лютого 2019
Это супер релакс. Було амосферно с самого порога, а сам массаж очень приятный. ) Хочу вернуться ещё раз.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.