Подаруйте тайський масаж стоп!

подарували вже 20 732 разів
800 грн
1 людина
30 хв.
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Сеанс почнеться з обмивання ніг. Фахівці розітруть м'язи стоп і гомілки. Потім вони перейдуть до другої частини — точкового натискання спеціальними дерев'яними паличками. Надавлювання на певні зони допоможуть зняти втому і повернуть ногам легкість. Перед початком сеансу клієнту видадуть одноразові капці й укорочені просторі штани.

Чому ми вибрали центр тайського масажу Wai-Thai

Відвідати енергетичний масаж можна як на правому, так і на лівому березі Києва. Салон неодноразово отримував нагороди за свою роботу. Всі майстри — тайські дипломовані фахівці з багаторічним досвідом.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Wai-Thai - Центр тайського масажу http://waithai.ua/ м. Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська, 2Б м. Золоті ворота, пер. Георгіївський, 2 м. Льва Толстого, вул. Горького 20

374 відгуки

Юлия
16 лютого 2019
была на фут массаже два раза в этом салоне. в первый раз понравилось больше, так как процедура была не такой интенсивной и не болезненной. в этот раз был другой мастер и моментами было ну очень больно. вероятно, стоит сразу сообщать свои пожелания перед процедурой.
Ирина
15 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001869047667
Все понравилось. Прекрасный подарок! Приятная атмосфера, хороший мастер, вкусный чай и сладости после процедуры. Рекомендую!
Вікторія
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100022139670632
Дуже сподобалось. Рекомендую !
Катерина
9 лютого 2019
Это супер релакс. Було амосферно с самого порога, а сам массаж очень приятный. ) Хочу вернуться ещё раз.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.