Подаруйте тест-драйв екскаватора!

подарували вже 186 рази
4400 грн 1 люд. 2 години
4400 грн
1 людина
2 години
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Спершу фахівець проведе інструктаж і покаже, як керувати машиною за допомогою важелів і педалей. Він навчить користуватися копальними ковшами, щоб перекладати купи щебеню, піску або снігу. Після цього новачок займе водійське сидіння. Протягом усього процесу в кабіні поруч з ним буде знаходитися інструктор.

Чому ми вибрали пункт прокату спецтехніки «Спецрент»

Компанія працює на ринку з 2010 року. У парку налічується понад 300 видів малогабаритної і важкої спецтехніки. Для тест-драйву нададуть навантажувач зі значними розмірами та технічними характеристиками: висота машини близько 3 м, швидкість — до 40 км/год, а всередині кабіни налагоджена система звукоізоляції та поглинання вібрацій. У спецтехніки є необхідні сертифікати і дозвільні документи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Спецрент - Оренда спецтехніки http://spec-rent.com.ua/ м. Видубичі, вул. Будіндустрії, 5

2 відгуки

Игорь
7 червня 2015
Из недостатков - долго искали место для проведения услуги из-за чего мой "тест-драйв" довольно часто переносился. Из позитивного - когда уже и я, и экскаватор были на стройплощадке, заминок не было. Отдельное спасибо учтивому персоналу в Бодо. Всегда общаются с клиентами вежливо и оперативно стараются решить вопросы.
Дмитрий
19 жовтня 2014
Подарок очень удивил, а в последствии и очень порадовал. Не каждый день предоставляется такая возможность. Я не просто посидел за рулем огромного экскаватора, но и испытал его в действии. Особенно понравилось черпать ковшом щебень и перекладывать его на другую сторону. Сразу ощущаешь всю мощь громадины. Спасибо друзьям за оригинальное поздравление!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.