Подаруйте тест-драйв екскаватора!

подарували вже 201 рази
4400 грн 1 люд. 2 години
4400 грн
1 людина
2 години
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Спершу фахівець проведе інструктаж і покаже, як керувати машиною за допомогою важелів і педалей. Він навчить користуватися копальними ковшами, щоб перекладати купи щебеню, піску або снігу. Після цього новачок займе водійське сидіння. Протягом усього процесу в кабіні поруч з ним буде знаходитися інструктор.

Чому ми вибрали пункт прокату спецтехніки «Спецрент»

Компанія працює на ринку з 2010 року. У парку налічується понад 300 видів малогабаритної і важкої спецтехніки. Для тест-драйву нададуть навантажувач зі значними розмірами та технічними характеристиками: висота машини близько 3 м, швидкість — до 40 км/год, а всередині кабіни налагоджена система звукоізоляції та поглинання вібрацій. У спецтехніки є необхідні сертифікати і дозвільні документи.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Спецрент - Оренда спецтехніки http://spec-rent.com.ua/ м. Видубичі, вул. Будіндустрії, 5

3 відгуки

Андрей
23 червня 2019
https://www.facebook.com/100000756733564
Все было прекрасно, особенно понравилось внуку!
Игорь
7 червня 2015
Из недостатков - долго искали место для проведения услуги из-за чего мой "тест-драйв" довольно часто переносился. Из позитивного - когда уже и я, и экскаватор были на стройплощадке, заминок не было. Отдельное спасибо учтивому персоналу в Бодо. Всегда общаются с клиентами вежливо и оперативно стараются решить вопросы.
Дмитрий
19 жовтня 2014
Подарок очень удивил, а в последствии и очень порадовал. Не каждый день предоставляется такая возможность. Я не просто посидел за рулем огромного экскаватора, но и испытал его в действии. Особенно понравилось черпать ковшом щебень и перекладывать его на другую сторону. Сразу ощущаешь всю мощь громадины. Спасибо друзьям за оригинальное поздравление!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.