Подаруйте тест-драйв квадрокоптера в 3D-окулярах!

подарували вже 359 рази
2500 грн 2 люд. 2 години
2500 грн
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Клієнт приїде на заздалегідь обумовлену локацію і зустрінеться з інструктором. Поки фахівець буде керувати коптером, учасник може насолодитися панорамою міста, яку камера передасть у 3D-окуляри. Після цього він сам зможе прийняти управління. Фото і відео з камери квадрокоптера будуть відправлені клієнту на e-mail. Провести тест-драйв можна в будь-якій відкритій локації або вибрати одне із запропонованих інструктором місць. Це можуть бути:

  • площа біля монумента Батьківщина-мати;
  • Києво-Печерська Лавра;
  • Михайлівський собор;
  • Замкова гора;
  • Поштова площа.

Чому ми вибрали Dronarium

Компанія надає сучасний квадрокоптер із вбудованою FPV-системою. Він здатний миттєво передавати відео на відстань до 2 км. Спостерігати за «подорожжю» дрона клієнт буде в 3D-окулярах.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

DRONARIUM http://dronarium.com.ua Місце зустрічі обговорюється заздалегідь

1 відгук

Светлана
1 грудня 2016
Круто вертеть головой по сторонам и смотреть на Киев с высоты птичьего полета. Создается такое впечатление, что ты сам летишь. Нереально круто и незабываемо! Спасибо BODO за такую возможность!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.