Подаруйте тренінг із заплющеними очима для двох!

подарували вже 138 рази
1300 грн
2 людини
3,5 години
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі зав’яжуть очі та проведуть кілька годин, не знімаючи пов'язки. Так вони виконуватимуть безліч завдань: деякі самостійно, інші — разом із групою. У процесі гості будуть ділитися своїми відчуттями. Наприкінці заняття, вже з розплющеними очима, друзі поспілкуються з тренером. Той розповість, на що була націлена кожна вправа та як отриманий досвід можна застосувати в реальному житті. Учасники експерименту навчаться краще взаємодіяти з іншими, долати страх невідомості, прибирати надмірний контроль і вільно висловлювати свої думки.

Чому ми вибрали тренінгову компанію «Камертон»

Компанія існує 9 років, а історія самого тренінгу налічує 6 років. За цей час його випробували понад 4 тисячі людей. Автором і ведучим програми є дипломований психолог Павло Коробчанский. Його досвід проведення тренінгів — 10 років. Він влаштував більше 600 різних навчальних заходів, які відвідало 15 тисяч осіб.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Камертон - Тренінгова компанія http://praktiki.in.ua/ м. Шулявська, вул. Вадима Гетьмана, 1А

6 відгуків

Анна
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/1137818656
Очень необычно. Многие моменты до меня дошли на второй день. Для меня это был приятный опыт.
Анна
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/100006836954820
Вечір неділі я провела в компанії невідомих мені людей за досить незвичних умов. Досвід несхожий ні на що, з раніше пережитого мною. Також можу додати, що спектр емоцій та відчуттів , які досить швидко змінювались протягом тренінгу, був дуже великий. Був і нестримний сміх, і ностальгія, і спокій, і навіть купа сліз. По завершенню було над чим подумати, та насправді, я і зараз думаю... Дякую моїй колезі Марині за подарований сертифікат, компанії Bodo за цю можливість і звісно тренеру Павлу за незабутній досвід! Я вражена!!!
Ирина
26 грудня 2018
https://www.facebook.com/100002834245215
20 декабря была на последнем тренинге 2018 года. Сказать, что получила массу эмоций - ничего не сказать! В самом начале тренинга было просто интересно как это прожить маленькую жизнь в полной темноте и ощутить на себе то, как живут люди с ограниченными возможностями. В конце тренинга я поняла, что это было не просто приключение или удовлетворение своего любопытства... За 3 часа, которые пролетели практически мгновенно я прожила много разных ситуаций, много эмоций переполняли меня. Тренинг дал мне силы двигаться вперед в светлое будущее, и еще раз напомнил для чего все делается сейчас. Спасибо Вам большое за маленькую жизнь в темноте, которая открывает светлые эмоции!!!
Алена
21 грудня 2018
Проходили вчера вместе с любимым человеком, до сих пор обсуждаем состояние))очень понравилось, необычный метод познать истинного себя, прислушаться к внутреннему голосу, тренинг раскрыл такие моменты,которые в обычной жизни никогда бы не узнала!!!Всем советую
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.