Подаруйте тренінг із заплющеними очима!

подарували вже 481 рази
700 грн
1 людина
3,5 години
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Учасник проведе кілька годин у повній темряві, зав’язавши очі щільною пов'язкою. Нічого не бачачи навколо, він буде виконувати безліч завдань: деякі самостійно, деякі — разом із добровольцями, що також візьмуть участь у тренінгу. У процесі гість буде ділитися своїми відчуттями з іншими. В кінці заняття, вже з відкритими очима, учасник поспілкується з тренером. Інструктор розповість, на що була націлена кожна вправа та як отриманий досвід можна застосувати в реальному житті.

Чому ми вибрали тренінгову компанію «Камертон»

За час існування компанії тренінг із заплющеними очима випробували понад 4 тисячі людей. Автором програми є дипломований психолог Павло Коробчанський. Він організовує тренінги протягом останніх 11 років. На рахунку Павла понад 600 різних навчальних заходів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Камертон - Тренінгова компанія http://praktiki.in.ua/ м. Шулявська, вул. Вадима Гетьмана, 1А

6 відгуків

Анна
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/1137818656
Очень необычно. Многие моменты до меня дошли на второй день. Для меня это был приятный опыт.
Анна
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/100006836954820
Вечір неділі я провела в компанії невідомих мені людей за досить незвичних умов. Досвід несхожий ні на що, з раніше пережитого мною. Також можу додати, що спектр емоцій та відчуттів , які досить швидко змінювались протягом тренінгу, був дуже великий. Був і нестримний сміх, і ностальгія, і спокій, і навіть купа сліз. По завершенню було над чим подумати, та насправді, я і зараз думаю... Дякую моїй колезі Марині за подарований сертифікат, компанії Bodo за цю можливість і звісно тренеру Павлу за незабутній досвід! Я вражена!!!
Ирина
26 грудня 2018
https://www.facebook.com/100002834245215
20 декабря была на последнем тренинге 2018 года. Сказать, что получила массу эмоций - ничего не сказать! В самом начале тренинга было просто интересно как это прожить маленькую жизнь в полной темноте и ощутить на себе то, как живут люди с ограниченными возможностями. В конце тренинга я поняла, что это было не просто приключение или удовлетворение своего любопытства... За 3 часа, которые пролетели практически мгновенно я прожила много разных ситуаций, много эмоций переполняли меня. Тренинг дал мне силы двигаться вперед в светлое будущее, и еще раз напомнил для чего все делается сейчас. Спасибо Вам большое за маленькую жизнь в темноте, которая открывает светлые эмоции!!!
Алена
21 грудня 2018
Проходили вчера вместе с любимым человеком, до сих пор обсуждаем состояние))очень понравилось, необычный метод познать истинного себя, прислушаться к внутреннему голосу, тренинг раскрыл такие моменты,которые в обычной жизни никогда бы не узнала!!!Всем советую
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.