Подаруйте тренування на тренажері Pravilo!

подарували вже 260 рази
400 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Новачок займатиметься на тренажері, який вирішує одночасно кілька проблем: знімає навантаження зі спини і шиї, відновлює життєві сили та позбавляє стресу. Спочатку на спортсмена чекає вступний інструктаж і легка розминка для розігріву м'язів. Після цього тіло зафіксують за допомогою спеціальних манжетів. Заняття на тренажері буде проходити в 3 етапи:

  • нескладні підйоми;
  • підйоми з переворотами на живіт, поворотами вправо й вліво, вправами для хребта;
  • підйоми з виконанням вправ для розтяжки.

Опанувавши тренажер, спортсмен-початківець зможе відпочити на матах і нормалізувати дихання.

Чому ми вибрали правило-центр Prav

Комплекс знаходиться в пішій доступності від станції метро «Деміївська». Інструктори складають персональну програму залежно від здібностей та індивідуальних потреб клієнта. У центрі Prav допомагають позбутися викривлень хребта та скутості в м'язах. На вибір є тренажер з дерев'яним або металевим каркасом.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Prav - ПравИло Центр http://www.pravilo.com.ua/ м. Деміївська, пр-т Голосіївський, 6

3 відгуки

Елена
19 березня 2019
Очень понравилась тренировка, понимаю , что необходимо заниматься на тренажоре правило регулярно. Полезно, как для физического состояния организма, для энергетики и психологического состояния человека. Об этом всем очень доступно и понятно рассказывал инструктор, сама тренировка прошла отлично под его чутким руководством. Думаю посетить еще . Рекомендую.
Александра
12 січня 2019
Благодарю за невероятное ощущение лёгкости и чувства как тянется и расслабляется каждая мышца, суставчик и позвоночник! По возможности ещё не раз отведаю сей тренажёр. Я в восторге! Отдельная благодарность инструктору Сергею, который находит подход к каждому клиенту и очень ответственно и профессионально проводит занятия!
Настя
16 травня 2018
Это на самом деле классный тренажер. У меня сколиоз, поэтому не могу себе позволить многие виды спорта, нагрузки и прочее. Плюс работа в сидячем положении постоянно. После тренажера чувствуешь себя так, словно взлетаешь. Легкость в теле, будто у ребенка. Всем советую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.