Подаруйте тренування у спортклубі FIZIKA!

1000 грн
1 людина
1 день
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

У розпорядженні клієнта будуть зони з тренажерами для опрацювання різних груп м'язів. За бажанням можна вирушити на групове заняття від професійного інструктора. В студії представлено багато різних напрямів — від стретчингу до функціональних тренувань.

Чому ми вибрали спортивний клуб Fizika

До центру легко дістатися — він знаходиться в пішій доступності від ст. м. «Університет». У Fizika є весь необхідний інвентар. Для клієнтів є зручні роздягальні та душові. Групові заняття проводять професійні спортсмени, учасники та призери багатьох конкурсів і чемпіонатів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fizika - Спортивний клуб http://fizika.com.ua/ м. Університет, вул. Леонтовича, 3

2 відгуки

Максим
5 червня 2019
Один из самых красивых спортклубов, которые я посещал. Есть все, что нужно для классной тренировки. Мне особенно понравился тренажерный зал. Тренер очень приятный, и по нему видно, что давно в спорте. Все прошло супер.
Вика
29 травня 2019
Спасибо за тренировку! Она была полезной! Потом, конечно, была крепатура, но это хорошо) очень благодарна тренеру, он - настоящий ас.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.