Подаруйте трофі-рейд на джипі!

подарували вже 8 717 разів
1600 грн 2 люд. 40 хв.
1600 грн
2 людини
40 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Друзі подолають трасу на позашляховику. Спочатку тренер розповість, як керувати джипом і проходити складні ділянки. Потім почнеться екстремальне водіння дорогою, яка наповнена крутими поворотами та перешкодами — ярами, гірками, болотами. Інструктор буде супроводжувати друзів під час поїздки на місці пасажира.

Чому ми вибрали драйв-центр «Мечта напрокат»

Заїзд пройде трасою, яка регулярно використовується як випробувальний полігон для справжніх танків. Вона обладнана різноманітними перешкодами для водіїв. Друзі будуть кататися на джипі з двома механічними коробками передач.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Мечта напрокат - Драйв-центр http://kvadrocikl.org м. Червоний хутір, вул. Бориспільська, 27, танкова дорога

85 відгуків

Виталий
29 травня 2019
Впечатление очень понравилось. Во-первых, классная трасса, я слышал про танковую дорогу, но никогда там не был. Во-вторых, крутой мощный джип, приятный инструктор. Все супер!
Владислава
17 грудня 2018
Подарувала хлопцю сертифікат на день народженні ще в липні місяці, тягнули до останнього і нарешті 16.12 ми зробили це!! Емоцій куча, поспішка не сходила ще пів дня з обличчя!! Хлопець цілий вечір розповідав друзям, хлопці вони такі :)) Інструктор суперовий, відразу дав сісти за кермо і ми помчали по засніженому лісі. Зробили міні перерву, і встигли зробити ще куча фоток, що для дівчинки дуже важливо :)) Дуже не хотілось, щоб ці 40 хвилин не закінчувались . Хлопець був дуже радий, а я не менш, що у мене вийшло його здивувати. Сказав дарувати вже джипа
Денис
22 вересня 2018
https://www.facebook.com/100008546771337
Добрый день! Видимо нам не повезло покататься! Записались на поездку за неделю на 11.00 дня в субботу, все свои планы подсторили под это время. Ближе к этой дате нам позвонили (093)7530900 и сказали якобы не заметили в журнале что кто-то уже на это время забронирован, попросили перенести на два часа позже 13.00 в тот же день, мы снова все отменили и ждали этого дня. Наступил этот день 22.09.2018 мы выехали, подъезжаем к ул.Бориспольская, 27 раздается звонок в 12.40. : Ой, у нас машина сломалась, вас перенесут! Я говорю какая есть альтернатива или будет ли компенсация за такую накладку?!?!?!?!?! Ответ: НЕТ, ждите звонка Вот я думаю клиентов вообще держут за скот ?!
bodo
27 вересня 2018
Добрый день! Нам очень жаль, что Вы так и не смогли получить услугу. Мы провели работу с партнером. Партнер также сожалеет, что по не предвиденным обстоятельствам услуга не состоялась, так как возник форс-мажор с поломкой машины. Именно по этому услуга была отменена в последний момент. Партнер делает все возможное, чтобы машина в скором времени была починена и подобные ситуации не повторялись. Мы понимаем, что Вы не получили желаемую услугу и сертификат не был использован, и предлагаем Вам посетить любую другую услугу в соответствии с номиналом Вашего сертификата.
Мария
17 вересня 2018
Подскажите пожалуйста, 40 минут катания или это вместе с инструктажем? Спасибо!
bodo
13 листопада 2018
Мария, добрый день. 40 минут - длительность катания вместе с кратким инструктажем, который занимает приблизительно 5-7 минут.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.