Подаруйте майстер-клас ліплення з полімерної глини для двох!

подарували вже 1 268 разів
600 грн
2 людини
2 години
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Майстер покаже, як працювати з одним з видів полімерної глини, а потім видасть усе необхідне для ліплення. Під час заняття кожен створить квіткову композицію з пластичного матеріалу, а потім перетворить її на аксесуар. Матеріал застигає самостійно, тому готовий виріб не вимагає додаткової обробки — його можна відразу забрати додому. На вибір пропонуються дві техніки:

  • з холодного фарфору Luna Clay, Modern Clay (для тих, у кого вже є навички роботи з полімерною глиною) — матеріал надає виробам природність, а пелюсткам — прозорість;
  • з японської полімерної глини Clay Craft by Deco (для новачків).

Чому варто спробувати квіти з полімерної глини

Для ліплення використовуються високоякісні матеріали. Вони застигають самостійно, тому готовий виріб не потребує додаткової обробки — його можна відразу забрати додому. Полімерна глина дозволить змайструвати шпильку або обруч для волосся, браслет або свічку у вигляді квітки гарденії. За допомогою холодного фарфору можна створити кільце або кулон, прикрасу або композицію в горщику.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Школа ліплення з полімерних матеріалів http://www.decoclay.kiev.ua/ м. Печерська, б-р Лесі Українки, 28

110 відгуків

Наталья
12 лютого 2019
Осталась очень довольна. Девушка - мастер своего дела. Очень понятное объясняет и терпеливо исправляет наши погрешности.
Марія
4 лютого 2019
Дякую за чудовий майстер-клас! Цікава техніка, приємно працювати з матеріалом. Додому пішла з прекрасною заколкою у вигляді квітки. Була дуже вражена шедеврами, які можна створити з полімерної глини! Обов'язково спробую в майбутньому ще)
Ирина
1 лютого 2019
В восторге от того, что оказывается можно сделать, с казалось бы, простой полимерной глины. Очень довольна впечатлением, запомнилось)
Ольга
28 січня 2019
https://www.facebook.com/100001622689414
Очень понравился мастер класс.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.