Подаруйте майстер-клас ліплення з полімерної глини для двох!

подарували вже 1 313 разів
600 грн
2 людини
2 години
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Майстер покаже, як працювати з одним з видів полімерної глини, а потім видасть усе необхідне для ліплення. Під час заняття кожен створить квіткову композицію з пластичного матеріалу, а потім перетворить її на аксесуар. Матеріал застигає самостійно, тому готовий виріб не вимагає додаткової обробки — його можна відразу забрати додому. На вибір пропонуються дві техніки:

  • з холодного фарфору Luna Clay, Modern Clay (для тих, у кого вже є навички роботи з полімерною глиною) — матеріал надає виробам природність, а пелюсткам — прозорість;
  • з японської полімерної глини Clay Craft by Deco (для новачків).

Чому варто спробувати квіти з полімерної глини

Для ліплення використовуються високоякісні матеріали. Вони застигають самостійно, тому готовий виріб не потребує додаткової обробки — його можна відразу забрати додому. Полімерна глина дозволить змайструвати шпильку або обруч для волосся, браслет або свічку у вигляді квітки гарденії. За допомогою холодного фарфору можна створити кільце або кулон, прикрасу або композицію в горщику.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Школа ліплення з полімерних матеріалів http://www.decoclay.kiev.ua/ м. Печерська, б-р Лесі Українки, 28

116 відгуків

Татьяна
28 березня 2019
Мені сподобалося, виріб з полімерної глини виглядає дуже гарно, можна зробити собі прикрасу і забрати з собою на згадку. Гарні знання.
Элла
17 березня 2019
Замечательно, даже не ожидала!
Светлана
12 березня 2019
https://www.facebook.com/100023822502119
Профессионально и внимательно.рекомендую
Ольга
3 березня 2019
Дуже дякую Вікторії, яка проводила майстер-клас за чудово організовану роботу, індивідуальний підхід до кожного, за чудові емоції та захоплюючий процес! З подругою залишилися задоволені!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.