Подаруйте тур до затопленої церкви та дніпровських круч!

подарували вже 16 рази
750 грн
1 людина
1 день
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Клієнт вирушить на екскурсію в супроводі гіда. Місце зустрічі групи — станція метро «Дружби народів». Після прибуття до Ржищева на учасників чекає водна прогулянка на невеликих моторних човнах до затопленої церкви — Свято-Преображенського храму. Також група відвідає Лису гору, відому особливою енергетикою. Після екскурсій відбудеться пікнік на природі. Потім учасники вирушать в село Балико-Щучинка, де побачать джерела живої та мертвої води. Увечері група повернеться до Києва.

Чому ми вибрали туроператора Kraina UA

У компанії працюють екскурсоводи з багаторічним досвідом. Гіди самостійно розробляють тематичні маршрути. У базі туроператора — понад 300 різних напрямків.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Kraina UA - Туроператор (Дружби Народів) https://kraina-ua.com Місце зустрічі узгоджується з провайдером

6 відгуків

Наталия
14 липня 2019
Очень понравилось! Повезло с гидом, погодой, природой. Большое спасибо!!!
Дар'я
14 липня 2019
https://www.facebook.com/100001153982126
Дуже цікава та насичена екскурсія, неперевершений гід Олег Леонідович, який знає здається про кожну галявину цього краю цікаві історію чи про кожну людину, що тут мешкає чи мешкала колись. Хороша організація, дуже смачний обід, дякую Країна.UA за гарно проведений вихідний.
Оксана
10 червня 2019
Очень яркое впечатление! За один день увидеть столько невероятно красивых мест, узнать так много о нашей истории. Прогулка на катерах к церкви, покорение Дивыч-горы в Триполье, Букринский плацдарм. А еще источники с целебной водой, обед с карасями на берегу Днепра. Замечательный гид, дружная группа. Спасибо дочке за подарок, а туроператору и BODO - за организацию.
Yuri
10 червня 2019
https://www.facebook.com/100003229774370
Отличная прогулка выходного дня.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.