Подаруйте турецький мильний масаж!

подарували вже 19 674 разів
700 грн
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Перед початком процедури майстер видасть клієнту одноразові капці та пештемаль — турецьке простирадло. Потім він проведе його в спеціальну розігріваючих кімнату — харарет, де можна розпаритися. Після фахівець очистить шкіру рукавичкою кесе і зробить масаж збитою піною на основі оливкової олії.

Чому варто спробувати турецький масаж

SPA процедури будуть проходити в традиційному турецькому хамамі, що поєднує високу вологість із низькою температурою. Все обладнання лазні виготовлено з каменю, в тому числі масажний стіл, а стіни й лави викладені різнокольоровою мозаїкою. Мильний масаж із рукавичкою кесе надає позитивний ефект всьому організму: глибоко зволожує шкіру завдяки оливковій олії, поліпшує мікроциркуляцію крові й знімає втому.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Хаммам - Турецька лазня http://praga-kiev.com.ua/glavnaja.html м. Харківська, Харківське шосе, 56 м. Позняки, вул. Драгоманова, 31б м. Чернігівська, вул. Празька, 31

352 відгуки

Анатолій
Вчора
Дружина з донькою на день народження подарували сертифікат. Бажання іти на массаж у мене не було. Відмазувався до останнього. Але після того як дружина з донькою поставили мені ультиматум. Прийшлось іти в добровольно принудітільном порядку. Записався на Малевича. 83. Прийшовши до СПА салону був дуже вражений. Привітний персонал. Масаж дійсно рослабляючий. Враження незабутні. Рекомендую не пожалкуєте.
Наталія
5 серпня 2019
https://www.facebook.com/100000217136955
Хороше враження, вдалося гарно розслабитися!
Мар‘яна
2 серпня 2019
Була на мильному турецькому масажі. Сподобалась сама процедура, приємна масажистка, приміщення,добре підібрана розслабляюча музика та запахи. Видають все потрібне, рушник, одноразові капці, нижню білизну, шапочку. Після завершення трав‘яний чай. Тіло після всього розслаблене та свіже, після мильного самажу коаще лягає засмага. Рекомендую))
Татьяна
30 липня 2019
Были в двоем с кумой. Очень круто!!! Мы остались восторге!!! Спасибо бодо!!! Я вас люблю!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.