Подаруйте турнір із картингу для компанії!

подарували вже 66 рази
1200 грн
4 людини
1 заїзд
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2019
до 120 кг
від 135 см
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі візьмуть участь в масовому заїзді на картах. Перед перегонами проведуть інструктаж і розкажуть, як керувати машинками. Учасникам видадуть необхідну захисну екіпіровку і проведуть до траси. Після сигналу розпочнеться змагання, під час якого доведеться поборотися за перше місце. Після закінчення заїзду можна забрати роздруківку зі статистикою швидкості на кожному колі.

Чому варто спробувати турнір з картингу

Керування картом не вимагає особливих навичок. Автоматичне зчеплення, пружна підвіска та жорсткий рульовий механізм роблять його доступним навіть для новачків. В картинг-центрах є криті траси, тому випробувати свої сили в турнірі можна в будь-яку пору року. Для заїзду надаються сучасні карти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Блокбастер - Картинг-центр http://www.bkart.com.ua м. Петрівка, пр-т Степана Бандери, 34В

1 945 відгуків

John
22 квітня 2019
All was good.
Дмитрий
22 квітня 2019
Впечатления суппер. Качество услуги отличное. Спасибо.
Юрий
22 квітня 2019
https://plus.google.com/110810022696386309170
Все прошло на высшем уровне! Настроение чудесное!
Сергей
22 квітня 2019
Впечатление вначале было немного испорчено местонахождением трассы, куда добраться без машины и найти поворот в первый раз сложновато. Но само катание очень понравилось. Также порадовал приятный сюрприз в конце -распечатка результатов времени прохождения каждого круга , что весьма интересно и стимулирует попробовать в следующий раз улучшить результаты

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.