Подаруйте турнір із картингу!

1200 грн
4 людини
1 заїзд
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
від 135 см
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі візьмуть участь в масовому заїзді на картах. Перед перегонами проведуть інструктаж і розкажуть, як керувати машинками. Учасникам видадуть необхідну захисну екіпіровку і проведуть до траси. Після сигналу розпочнеться змагання, під час якого доведеться поборотися за перше місце. Після закінчення заїзду можна забрати роздруківку зі статистикою швидкості на кожному колі.

Чому варто спробувати турнір з картингу

Керування картом не вимагає особливих навичок. Автоматичне зчеплення, пружна підвіска та жорсткий рульовий механізм роблять його доступним навіть для новачків. В картинг-центрах є криті траси, тому випробувати свої сили в турнірі можна в будь-яку пору року. Для заїзду надаються сучасні карти.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ingul-Kart - Картинг-центр http://www.ingulkart.kiev.ua вул. Столичне шосе, 103

1 833 відгуки

Artem
11 лютого 2019
Заряд драйву на багато часу вперед. Але раджу йти в будні дні. Тоді кататись не 10 хв, а 15. І людей менше
Илья
11 лютого 2019
Раньше ни чем сложнее велосипеда не управлял, но как правильно заметили, картом управлять просто. Первые пару кругов принаравливался, потом втянулся. Очень понравилось, вылезать не хотелось, надо обязательно повторить.
Анастасия
11 лютого 2019
https://www.facebook.com/100008897371839
Всё доступно, просто и приятно)))
Наталья
11 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002073114106
Нам с мужем очень понравилось кататься на картах! Сотрудники bodo очень вежливо и подпобно все рассказали об этом впечатлении и условиях использования сертификата. Сотрудники картинг клуба в Блокбастере (Киев) также были приветливыми и вежливыми. В общем мы остались довольны. Однозначно будем рекомендовать bodo другим) Спасибо за яркие впечатления!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.