Подаруйте майстер-клас на навчальному автосимуляторі!

подарували вже 220 рази
900 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Клієнт стане учасником віртуальної автогонки. Перед заїздом йому видадуть спеціальні рукавички та покажуть, як працює пристрій. Симулятор імітує справжній автомобіль. Водій самостійно вибере трасу, а інструктор внесе в програму необхідні параметри. Гонщик сяде за кермо, яке за рахунок датчиків буде вібрувати при зіткненнях, поворотах і під час проходження нерівної дороги. Для керування автосимулятором не потрібно володіти особливими навичками — всьому навчать на місці.

Чому ми вибрали автосимулятор Top Level Motorsport

Навчання проходить на Top Level Racing Simulator. Профілі регулювання руху дозволяють користувачеві керувати будь-яким транспортним засобом. Завдяки спеціальним технологіям поїздка виглядає реалістично.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Top Level Motorsport - Автосимулятор http://top-level.ua/ м. Деміївська, вул. Ракетна, 24а

7 відгуків

Сергей
9 липня 2019
https://www.facebook.com/100006100447466
Необычно для новичка и познавательно. Напряжение обеспечено!
Дмитро
6 липня 2019
Все дуже сподобалось. Вперше в житті кермував. Добре що симулятор. Машин би розбив не мало. Дуже вдячний. Підчас водіння давали поради як краще крвувати, багато різних нюансів) рекомендую
лол кек чебурек
15 червня 2019
Мне понравилось)
Матвей
19 травня 2019
Остался очень доволен. Дарит незабываемые эмоции.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.