Подаруйте навчальний політ на літаку для двох!

подарували вже 1 946 разів
3300 грн
2 людини
20 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
до 200 кг
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Ознайомчий політ на літаку CESSNA 172. Пілот проведе інструктаж з техніки безпеки, який триватиме 10 хвилин. Потім новачкам видадуть навушники із системою радіомовлення та зв'язку для захисту від шуму і спілкування з пілотом.

Чому варто спробувати навчальний політ на літаку

Політ пройде в супроводі професійного льотчика. Завдяки досить легкому корпусу судно швидко підніметься в небо. Пасажири подивляться на місто з іншого ракурсу та зроблять багато оригінальних знімків.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська авіаційна школа https://www.pilotschool.me/ Київська обл., м. Біла Церква, р-н Гайок

88 відгуків

Евгений
22 червня 2019
https://www.facebook.com/100000020143525
Всё было круто. Почти на весь полет пилот Денис передал управление с возможностью совершать безопасные маневры. Рекомендую!
Тома
21 червня 2019
https://www.facebook.com/100007407617327
Поверила отзывам и не зря! Очень понравилось))
Елена
18 червня 2019
Полет был назначен в городе Белая Церковь. Немного заблудились добираячь туда. Инструктор попался вежлив, с хорошим чувством юмора. В небе была возможность ещё и поуправлять самолётом, с которым я справилась на ура. Немного было волнение, так как это был мой первый полет. Все прошло на высшем уровне.Много позитивных эмоций.
Светлана
16 червня 2019
Невероятные впечатления от катания на велотандеме, это при том, что кататься на велосипеде не умею☺. Спасибо парням с Veliki, что на ВДНХ, всё сделали профессионально. Всем советую, запомню на всю жизнь, очень яркое впечатление. Погода не подвела, настроение отличное. Исколесили ВДНХ вдоль и поперек. Спасибо ВODO!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.