Подаруйте вікенд в заміському кінному клубі!

подарували вже 72 рази
4500 грн 2 люд. 2 дні (1 ніч)
4500 грн
2 людини
2 дні (1 ніч)
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Двоє гостей відпочинуть у заміському преміум-комплексі, користуючись усіма привілеями його учасників. Часом клієнти розпоряджатимуться на власний розсуд — у комплексі вони проведуть два дні й одну ніч. За бажанням спочатку можна вирушити в стайню і відвідати 60-хвилинний урок із катання верхи. Ранок гості зможуть провести активно в тренажерному залі або відпочити біля басейну. В межах суми сертифіката доступні будь-які позиції з меню ресторану.

Чому ми вибрали клуб верхової їзди «Конюшня Бутенко»

На два дні клієнтам нададуть основний перелік послуг для учасників клубу. На території розташований зал із сучасними тренажерами, а в літній період доступні дитячий і дорослий басейни та два тенісних корти — відкритий і закритий. Один із кращих інструкторів комплексу проведе 2 заняття з верхової їзди, для яких надасть добре обкатаних коней клубної групи. Тренер видасть дорослим учням шолом, а дітям додатково — жилет. Дитина прокатається на поні. Гості будуть проживати в апартаментах парк-готелю категорії напівлюкс. У ванній є всі необхідні лазневі аксесуари: капці, халати та рушники.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Конюшня Бутенко - Клуб верхової їзди http://butenko-stable.com.ua/ Київська обл., Бориспільський р-н, с. Проців, вул. Хутірська 12б

2 відгуки

Людмила
3 січня 2019
На 5баллов
Марина
25 квітня 2018
Это были поистине замечательное время, проведенное вместе с мужем. И на лошади покататься смогли, и вкусно покушали!!! Комплекс действительно впечатляет своими масштабами! Это был превосходный подарок! Спасибо Бодо за впечатление )))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.