Універсальний фітнес-абонемент

подарували вже 68 рази
1 людина
1 місяць
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2020

Універсальний фітнес-абонемент — що це?

Абонемент на 30 занять в одному з понад 250 київських спортклубів. На вибір — сотні різноманітних напрямків: аеробіка, кроссфіт, йога, плавання, танці, скелелазіння, тощо. Незалежно від місця розташування, завжди можна вибрати спорткомплекс, який знаходиться найближче, і записатися на вподобане заняття. Чудова можливість для прихильників активного способу життя спробувати те, на що не наважувався раніше, і знайти свій напрямок.

Інноваційний підхід — місяць тренувань GоFit

За ціною місячного абонемента в спортзал учасник програми GоFit отримує у декілька разів більше можливостей. Він сам вибирає не тільки секції, які хоче відвідати, але й географію тренувань. Єдиний абонемент дає можливість:

 • упродовж місяця тренувати своє тіло, застосовуючи принципово різні техніки
 • переступити через страх перед новим і незвіданим
 • випробувати свої сили в полярно протилежних видах спорту
 • отримати неймовірний досвід

Спортивні подарунки при реєстрації

При покупці абонемента клієнт отримує у комплекті програму тренувань на місяць, онлайн-книгу фітнес-рецептів, сумку для спортивної форми. 

Як все відбувається?

Щасливчик обміняє подарунковий сертифікат на місячний абонемент GоFit. Це пластикова карта, яка дозволяє одній людині відвідувати клуби-партнери в межах Києва. Абонемент активується на сайті, а потім в онлайн-режимі можна бронювати заняття у будь-яких вподобаних клубах. Це дуже зручно: абонемент дозволить сходити на тренування після роботи — у спортивний центр поруч з офісом, записатися на заняття поруч з будинком або заїхати в фітнес-центр, який сьогодні опинився по дорозі. Також постійно можна змінювати спортивні напрями — чергувати важкі фізичні навантаження і більш спокійні.

350 спортивних напрямків на вибір

Можливість самостійно планувати спортивний графік і відкривати для себе нові горизонти. На вибір — понад 350 спортивних секцій:

 • тренування у тренажерному залі
 • групові заняття фітнесом і аеробікою
 • йога, пілатес, каланетика
 • плавання
 • секції боротьби
 • скелелазіння
 • командні види спорту та ін

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

GoFit http://gofit.com.ua/ Понад 250 київських спортклубів

1 відгук

Татьяна
22 липня 2016
Хочу поблагодарить ребят, которые создали такой крутой ресурс - Gofit. Это мего классная штука. Особенно, мне кажется, подойдет для фанатов спорта, которые много что уже попробовали и хотят чего-то новенького. Хотя и новичкам тоже будет интересно испытать себя в разных спортивных направлениях и найти свое. Я побывала на 25 занятиях из 30, выжала все, что могла)) Раньше в основном ходила на спокойные виды спорта: йогу, пилатес..А здесь была возможность рискнуть и попробовать свои силы в необычных для меня видах занятий. Была на скалолазании, ходила в бассейн, даже на карате занесло один раз, и еще много всего разного)) Это потрясающий опыт) . 100% приобрету такой абонемент еще раз и буду советовать друзьям!.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.