Подаруйте урок альпінізму на скеледромі для двох!

подарували вже 957 рази
600 грн
2 людини
90 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Персональний тренер видасть учням необхідне спорядження і проведе короткий інструктаж. Він навчить підніматися тренувальною скелею, вибудовувати маршрут і правильно триматися за виступи. Потім друзі спробують підкорити свої перші вершини. Новачки можуть почати з 6-метрового піку, а досвідченим скелелазам запропонують піднятися на висоту 30 метрів.

Чому ми вибрали скеледром «Остров»

Скеледром знаходиться на території Труханового острова. Тут обладнаний найвищий стенд просто неба в Європі — його висота становить 30 метрів. Після закінчення часу друзі зможуть залишитися на території скеледрома до його закриття безкоштовно. Для гостей облаштовані роздягальня і душ.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Остров - Скеледром https://www.facebook.com/ClimbOstrov/ м. Поштова площа, Труханів острів, вул. Паркова

8 відгуків

Александр и Анастасия
12 травня 2019
https://www.facebook.com/100000678118454
Все прошло просто супер!!! Эмоций море!)) Инструктор крутая!! Всем советую, не пожалеете!)))
Александр
4 травня 2019
https://www.facebook.com/100006933180028
Отличное впечатление скалодром! Очень понравилось
Лиля
3 травня 2019
Всегда хотела почувствовать себя покорителем вершин - и вот наконец выпал такой шанс (спасибо маме). Нам провели инструктаж, показали, как правильно перемещаться, а далее мы уже сами могли подниматься. Эмоции невероятные! Очень весело и экстремально!
Игорь
26 квітня 2019
Круто! Обожаю активный отдых, а альпинизм на скалодроме для меня был новым опытом. Очень понравилось. Инструктор — профи, все рассказал и объяснил. Получил массу положительных эмоций) Буду рекомендовать друзьям.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.