Подаруйте урок бізнес-етикету!

подарували вже 64 рази
1100 грн
1 людина
6 годин
Доступно з 22 років
Використати до 31.10.2019
Діє дрес-код

Як відбувається враження

Учасник семінару дізнається всі тонкощі ділового спілкування за одне заняття. Лектор навчить вести бесіду з людьми різних соціальних статусів і пояснить принципи столового етикету на офіційних зустрічах. У програмі семінару будуть правила дрес-коду, кроскультурні принципи бізнес-етикету і т. д. Розглянувши більшість тем, слухачі вирушать на перерву — він триватиме 45 хвилин. Потім почнеться друга частина семінару. Фінальний етап — вручення сертифікатів про проходження тренінгу.

Чому ми вибрали студію етикету EtiqKate studio

Студія розташована в 10 хвилинах ходьби від ст. м. «Арсенальна». Тут проводять майстер-класи та семінари зі столового, світського та бізнес-етикету. Консультант Катерина Лисенко — дипломована випускниця Швейцарської школи міжнародного етикету і протоколу Institut Villa Pierrefeu. У коуча більше 3 років досвіду в адаптації класичних стандартів етикету до сучасності.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

EtiqKate studio - Студія етикету https://www.facebook.com/etiqkate/ м. Арсенальна, пров. Бутишів, 23

2 відгуки

Дарина
28 січня 2019
https://www.facebook.com/100010126902034
Прекрасный тренинг. Очень информативно и продуктивно прошел день.
Варвара
15 травня 2018
Действительно полезный мастер-класс! Нам рассказали, как коммуницировать с разными людьми, как правильно себя вести и т.д. Уверена, что полученные знания пригодятся мне в профессиональной сфере!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.