Подаруйте урок бізнес-етикету!

подарували вже 85 рази
1700 грн
1 людина
6 годин
Доступно з 22 років
Використати до 29.02.2020
Діє дрес-код

Як відбувається враження

Учасник семінару дізнається всі тонкощі ділового спілкування за одне заняття. Лектор навчить вести бесіду з людьми різних соціальних статусів і пояснить принципи столового етикету на офіційних зустрічах. У програмі семінару будуть правила дрес-коду, кроскультурні принципи бізнес-етикету тощо. Розглянувши більшість тем, слухачі вирушать на перерву — вона триватиме 45 хвилин. Потім почнеться друга частина семінару. Фінальний етап — вручення сертифікатів про проходження тренінгу.

Чому ми вибрали студію етикету EtiqKate studio

Студія розташована в 10 хвилинах ходьби від ст. м. «Арсенальна». Тут проводять майстер-класи та семінари зі столового, світського та бізнес-етикету. Консультант Катерина Лисенко — дипломована випускниця Швейцарської школи міжнародного етикету і протоколу Institut Villa Pierrefeu. У коуча понад 3 роки досвіду в адаптації класичних стандартів етикету до сучасності.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

EtiqKate studio - Студія етикету https://www.facebook.com/etiqkate/ м. Арсенальна, пров. Бутишів, 23

2 відгуки

Дарина
28 січня 2019
https://www.facebook.com/100010126902034
Прекрасный тренинг. Очень информативно и продуктивно прошел день.
Варвара
15 травня 2018
Действительно полезный мастер-класс! Нам рассказали, как коммуницировать с разными людьми, как правильно себя вести и т.д. Уверена, что полученные знания пригодятся мне в профессиональной сфере!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.