Подаруйте урок екстремального велодрайву!

подарували вже 2 751 разів
600 грн 1 люд. 2 години
600 грн
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Попередньо оцінивши рівень підготовки учня, тренер підбере для нього індивідуальну програму заняття. Урок відбудеться на території Голосіївського парку. Новачок навчиться заїжджати на підйоми та високі бордюри, спускатися з крутих схилів і сходинок, їздити по піску та ґрунту, різко гальмувати. Для заняття необхідно мати власний велосипед і екіпірування.

Чому ми вибрали велошколи Veloprostir

Велошкола навчає людей різного віку та рівнів підготовки. Інструктори дають поради з догляду за велосипедом, його ремонту та вибору запчастин. Вони стежать за безпекою учнів і складають програму від простого до складного.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Veloprostir - Велошкола (Голосіївська) http://veloprostir.com.ua/ м. Голосіївська, пр-т. Голосіївський, Голосіївський парк імені М. Т. Рильського, Центральний вхід

10 відгуків

Александр
8 серпня 2018
https://www.facebook.com/100000243578234
Урок очень понравился! Конечно нельзя научится технике езды по пересеченной местности за один урок, но тренер рассказал мне о всех основных приемах и в дальнейшем я могу сам катаясь повышать свое мастерство. Получил огромное удовольствие от катания!
Дмитрий
13 серпня 2017
https://www.facebook.com/100003476863760
Впечатление мне подарила на день рождения девушка. Урок прошел в непринуждённой и интересной атмосфере, мы поообщались на тему оптимизации велосипеда, попрактиковались в правильном торможении, переключении скоростей и многое другое.
Рома
12 травня 2017
Впечатлению пятерка, очень понравилось! За одно занятие реально прокачать скил даже тем, кто ездит не очень уверенно. Отдельный респект инструктору, который терпеливо объясняет и все показывает. Зачет!
Максим
26 травня 2016
https://www.facebook.com/maksym.shelest
Подарили сертификат на день рождения. Велосипед люблю и не думал что узнаю что-то новое, но всё было очень круто, тренер на высшем уровне!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.