Подаруйте урок гри на губній гармошці для двох!

подарували вже 26 рази
900 грн 2 люд. 60 хв.
900 грн
2 людини
60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 15 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

На початку заняття викладач розповість, з чого складається губна гармоніка та що впливає на її звучання. Він навчить правильно тримати інструмент, дихати та видобувати чистий звук. Практичну частину педагог проведе під гітарний акомпанемент або «мінус» рок-, джаз-, чи поп-композиції. Новачки навчаться грати на інструменті та імпровізувати за один урок. На час заняття кожному видадуть персональну діатонічну гармоніку.

Чому ми вибрали Harmonica-school pro

Це навчальний заклад, який спеціалізується на грі на губній гармоніці. Школа розташована в центрі Києва біля ст. м. «Театральна», тому дістатися буде нескладно. Заняття відбувається в невеликій групі до 5-6 чоловік. Якщо в учнів є свої діатонічні гармоніки, займатися можна на них.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Harmonica-school pro - Школа губної гармоніки https://harmonica.kiev.ua/ м. Театральна, вул. Пушкінська, 24Б

2 відгуки

Наталія
8 листопада 2018
Вааау! Перебирала список вражень для подарунку і натрапила на урок гри на губній гармоніці. Сама ж граю і вчуся. І стало цікаво "хто" проводить заняття? Не здивуюсь, якщо побачу знайомі обличчя) І не помилилась. Це мої викладачі!! Якщо Ви хочете отримати позитивне враження, заряд енергії чи просто почати грати на тому інструменті, що запилився на поличці, то йдіть на цей майстер-клас! Не пожалкуєте!! Гарний настрій гарантований! А то і може нове захоплення з'явиться ;)
Катя
26 червня 2018
Всегда было интересно попробовать поиграть на губной гармошке) очень хотела исполнить начало Aerosmith - Pink. В итоге у меня получилось! Очень крутое впечатление, я так довольна))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.