Подаруйте урок гри на губній гармошці для двох!

подарували вже 22 рази
900 грн 2 люд. 60 хв.
900 грн
2 людини
60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 15 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

На початку заняття викладач розповість, з чого складається губна гармоніка та що впливає на її звучання. Він навчить правильно тримати інструмент, дихати та видобувати чистий звук. Практичну частину педагог проведе під гітарний акомпанемент або «мінус» рок-, джаз-, чи поп-композиції. Новачки навчаться грати на інструменті та імпровізувати за один урок. На час заняття кожному видадуть персональну діатонічну гармоніку.

Чому ми вибрали Harmonica-school pro

Це навчальний заклад, який спеціалізується на грі на губній гармоніці. Школа розташована в центрі Києва біля ст. м. «Театральна», тому дістатися буде нескладно. Заняття відбувається в невеликій групі до 5-6 чоловік. Якщо в учнів є свої діатонічні гармоніки, займатися можна на них.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Harmonica-school pro - Школа губної гармоніки https://harmonica.kiev.ua/ м. Театральна, вул. Пушкінська, 24Б

2 відгуки

Наталія
8 листопада 2018
Вааау! Перебирала список вражень для подарунку і натрапила на урок гри на губній гармоніці. Сама ж граю і вчуся. І стало цікаво "хто" проводить заняття? Не здивуюсь, якщо побачу знайомі обличчя) І не помилилась. Це мої викладачі!! Якщо Ви хочете отримати позитивне враження, заряд енергії чи просто почати грати на тому інструменті, що запилився на поличці, то йдіть на цей майстер-клас! Не пожалкуєте!! Гарний настрій гарантований! А то і може нове захоплення з'явиться ;)
Катя
26 червня 2018
Всегда было интересно попробовать поиграть на губной гармошке) очень хотела исполнить начало Aerosmith - Pink. В итоге у меня получилось! Очень крутое впечатление, я так довольна))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.