Подаруйте урок приготування шоколаду!

подарували вже 1 354 разів
550 грн
1 людина
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Приготування шоколаду та цукерок під керівництвом кондитера. Шоколатьє-початківцю видадуть фартух та необхідні інгредієнти. Потім він візьметься до першої частини заняття — заллє теплу какао-масу в спеціальні формочки та відправить їх у холодильник. Поки шоколад буде застигати, настане черга цукерок: кожну заготовку учень прикрасить за допомогою шоколаду чи сухих компонентів. Завершенням стане видача іменних сертифікатів про проходження майстер-класу. Заняття відбувається в групі від 2 до 10 осіб.

Чому ми вибрали «Львівську майстерню шоколаду»

Для приготувань надають європейські інгредієнти високої якості та натуральні компоненти. Перед початком учневі видадуть кухонний інвентар, фартух і за необхідності рукавички. Урок може відбутися на одній із 3 локацій на правому або лівому березі Києва.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Львівська майстерня шоколаду (Київ) http://www.chocolate.lviv.ua/ м. Олімпійська, вул. Антоновича, 45 м. Контрактова площа, Андріївський узвіз, 2Б м. Дарниця, вул. Будівельників, 40

24 відгуки

Татьяна
Вчора
https://plus.google.com/111887141608088786018
Мастер-класс приготовления шоколада - просто чудо! Много интересного узнала про шоколад, своими руками изготовила плитку шоколада и целую кучу конфет. Рекомендую! Bodo - отдельное спасибо. Проконтролировали, вовремя напомнили! Буду обращаться еще:)
Тетяна
6 квітня 2019
https://www.facebook.com/100004968668732
все було смачно
Марина
1 квітня 2019
Сподобалось все. Донька отримала море вражень.
Анна
31 березня 2019
Все дуже сподобалось!Майстер приділяв увагу кожному, хто був сьогодні))) Пояснював все дуже детально)) Дуже дякую за враження і позитивні емоції))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.