Подаруйте урок приготування шоколаду!

подарували вже 1 169 разів
550 грн
1 людина
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Приготування шоколаду та цукерок під керівництвом кондитера. Шоколатьє-початківцю видадуть фартух та необхідні інгредієнти. Потім він візьметься до першої частини заняття — заллє теплу какао-масу в спеціальні формочки та відправить їх у холодильник. Поки шоколад буде застигати, настане черга цукерок: кожну заготовку учень прикрасить за допомогою шоколаду чи сухих компонентів. Завершенням стане видача іменних сертифікатів про проходження майстер-класу. Заняття відбувається в групі від 2 до 10 чоловік.

Чому ми вибрали «Львівську майстерню шоколаду»

Для приготувань надають європейські інгредієнти високої якості та натуральні компоненти. Перед початком учневі видадуть кухонний інвентар, фартух і за необхідності рукавички. Урок може відбутися на одній із 3 локацій на правому або лівому березі Києва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Львівська майстерня шоколаду (Київ) http://www.chocolate.lviv.ua/ м. Олімпійська, вул. Антоновича, 45 м. Контрактова площа, Андріївський узвіз, 2Б м. Дарниця, вул. Будівельників, 40

15 відгуків

Антоніна
10 лютого 2019
Це було неймовірно кльово! Стільки шоколаду і так близько! Мабуть, весь урок в мене була посмішка від вуха до вуха. І я дізналася стільки цікавого... Мені дуже сподобалося! Да того ж було великим плюсом те, що цей урок був індивідуальним. Це, мабуть, сподобалося мені чи не найдужче. Я впевнена, що коли-небудь ще раз сходжу на таке чудове враження!
Оля
15 січня 2019
2 години щастя, смакоти, нереального аромату шоколадних смаколиків і повернення в дитинство☺️ Ви дізнаєтеся, як виготовляється шоколад, перетворитеся в кондитерів, створите свою особисту чоколяду і цукерки (вони, звичайно, будуть далекі від ідеальних, але надзвичайно смачні, бо в них буде таємна складова - любов і дитяча щирість:) Ви отримаєте відзнаку майстра чоколядової справи і повернется додому із посмішкою, коробкою своїх власних цукерок, які ще довго будуть зігрівати вас і смакуватимуть вам до ранкової кави цими морозними зимовими ранками☕
Александра
7 січня 2019
https://plus.google.com/116305150464650372193
Було дуже цікаво і смачно, адже свої шедеври можна було скуштувати наприкінці майстеркласу за склянкою какао :) Після цього точно знатиму, скільки праці і терпіння вимагає кожна цукерка
Марина
11 грудня 2018
https://www.facebook.com/100009833014988
Если вы хотите провести отлично время и пополниться вкусной информацией о шоколаде, то мастер класс подарит вам это! Я приобрела сертификат для мамы и мы даже не заметили как быстро пролетело время. А на столе уже были 2 плитки наших шоколадок и набор конфет. Мы изучили процесс "темпарування", что такое пралине, полезные свойства какао масла!) Советуем попробовать :)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.