Подаруйте урок самооборони від спецпризначенців для двох!

подарували вже 22 рази
2200 грн
2 людини
до 2 годин
Доступно з 14 до 55 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Урок пройде під керівництвом професійного інструктора. Перш за все він розповість про відмінності між ізраїльським воєнізованим спортом та класичною боротьбою. Після цього тренер видасть все необхідне для заняття — налокітники, наколінники, зброю, кобуру та спеціальний ремінь. Завдяки підказкам інструктора друзі навчаться користуватися військовим спорядженням та оборонятися за системою рукопашного бою Krav Maga. Викладач покаже, як правильно контролювати та використовувати агресію, а також розповість про те, як діяти в екстремальних ситуаціях.

Чому ми вибрали Міжнародний центр ізраїльського воєнізованого спорту ICIPS

Інструктор є майстром сучасних бойових мистецтв Ізраїлю та сертифікований центром ICIPS International. Програма складається індивідуально залежно від навичок учня. Для занять є зал та відкритий майданчик. В кінці тренування видається сертифікат.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ICIPS - Міжнародний центр ізраїльського воєнізованого спорту http://icips.net/ м. Лук'янівська, вул. Юрія Іллєнка, 81а

14 відгуків

Александр
22 червня 2019
Очень понравилось - интересный опыт, яркие впечатления. Отдельное спасибо инструкторам
Владимир
17 травня 2019
https://www.facebook.com/100011358285871
Очень понравилось!Если хочется попробовать что то новое то этот курс самое оно!!))
Вероника
4 травня 2019
https://www.facebook.com/100001162425204
Крутые инструктора! Отличный персонал! Это именно то, для тех кто устал от тривиальности тренажерного зала. Хочется еще и еще, самооборона от холодного оружия, базовый урок по обращению с пистолетом, функциональная тренировка с тренером, который не даст тебе «филонить»
Василий
8 квітня 2019
Спасибо бодо и тренеру за такой классный урок. Очень полезный, я узнал много интересного, освоил принципы самообороны. Действительно нужное занятие.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.