Урок самооборони від спецназу для двох

подарували вже 17 рази
2 людини
до 2 годин
Доступно з 14 до 55 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Урок пройде під керівництвом професійного інструктора. Перш за все він розповість про відмінності між ізраїльським воєнізованим спортом та класичною боротьбою. Після цього тренер видасть все необхідне для заняття — налокітники, наколінники, зброю, кобуру та спеціальний ремінь. Завдяки підказкам інструктора друзі навчаться користуватися військовим спорядженням та оборонятися за системою рукопашного бою Krav Maga. Викладач покаже, як правильно контролювати та використовувати агресію, а також розповість про те, як діяти в екстремальних ситуаціях.

Чому ми вибрали Міжнародний центр ізраїльського воєнізованого спорту

Інструктор є майстром сучасних бойових мистецтв Ізраїлю та сертифікований центром ICIPS International. Програма складається індивідуально в залежності від навичок учня. Для занять є зал площею 400 м² та відкритий майданчик. В кінці тренування видається сертифікат.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ICIPS - Міжнародний центр ізраїльського воєнізованого спорту http://icips.net/ м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 81а

8 відгуків

Алексей
31 січня 2019
Впечатление супер! Всем советую
Андрей
16 грудня 2018
Хорошие впечатления! Благоден любимой за подарок! Инструктора профи. Буду рекомендовать друзьям и знакомым!
Даниил
26 червня 2018
всегда хотелось попробовать что-то из крав маги, но я не очень доверял украинским преподавателям. На день рождения подарили сертификат, я взял с собой друга. Вообще не жалею, что пошел именно на это впечатление. Это было выше моих ожиданий, оправдано на 100%. Многое узнал, теперь буду точно здесь заниматься. Всем советую
Лилия
26 червня 2018
Мы ходили вдвоем с подругой, очень понравилось. Занятие было активным. Тренер классный, все объяснил доходчиво. После такой тренировки чувствуешь себя очень уверенно!!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.