Подаруйте урок столового етикету для двох!

подарували вже 6 рази
3800 грн
2 людини
6 годин
Доступно з 15 років
Використати до 29.02.2020
Діє дрес-код

Як відбувається враження

Заняття розпочнеться з теоретичного введення. Експерт розповість про правила поведінки за столом, призначення різних столових приборів і веденні невимушеної бесіди. Учні дізнаються, які теми для розмов можна піднімати, а яких варто уникати. Після закінчення тренінгу слухачі отримають пам'ятні сертифікати.

Чому ми вибрали студію етикету EtiqKate studio

Студія знаходиться недалеко від станції метро «Арсенальна». Навчати тонкощам поведінки за столом буде Катерина Лисенко — тренер з досвідом, випускниця Швейцарської школи міжнародного етикету та протоколу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

EtiqKate studio - Студія етикету https://www.facebook.com/etiqkate/ м. Арсенальна, пров. Бутишів, 23

1 відгук

Евгения
15 травня 2018
Очень познавательно и ненавязчиво. Это был не типичный урок от советской старушки, знания которое пропахли нафталином. Все адаптировали под современное общество, но с нотками классики. Многое для себя вынесла и буду использовать. Спасибо спикерам и Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.