Подаруйте урок столового етикету!

1900 грн
1 людина
6 годин
Доступно з 15 років
Використати до 31.10.2019
Діє дрес-код

Як відбувається враження

Слухач дізнається усі тонкощі столового етикету за одне заняття. Урок почнеться з теорії. Тренер розповість, як використовувати різні столові прибори та поводитися з «примхливими» стравами, які вимагають особливої уваги. Учень дізнається, що дозволено і заборонено робити під час трапези, і які теми можна піднімати за столом. Заняття відбуватиметься в групі. Після закінчення учаснику видадуть сертифікат щодо проходження тренінгу.

Чому ми вибрали студію етикету EtiqKate studio

Заняття проводить консультант з досвідом у адаптації класичних стандартів етикету під сучасні реалії. Студія розташована у пішій доступності від станції метро «Арсенальна».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

EtiqKate studio - Студія етикету https://www.facebook.com/etiqkate/ м. Арсенальна, пров. Бутишів, 23

1 відгук

Евгения
15 травня 2018
Очень познавательно и ненавязчиво. Это был не типичный урок от советской старушки, знания которое пропахли нафталином. Все адаптировали под современное общество, но с нотками классики. Многое для себя вынесла и буду использовать. Спасибо спикерам и Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.