Урок тактичного страйкболу для двох

подарували вже 259 рази
2 людини
6 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – зручна
Скоро відкриття сезону

Як відбувається враження

Учасники навчаться застосовувати різні прийоми тактики під час бою на полігоні. Тренер розповість, як просуватися територією, захоплювати головні об'єкти противника, проводити зачистку та інше. Під час уроку стрілки будуть штурмувати позиції суперника і перемагати ворога. Після бою інструктор разом з учасниками розбере тактичні помилки і запропонує кілька варіантів правильних дій.

Чому ми вибрали страйкбольний клуб Azor Games

Клуб працює з 2008 року. Урок відбудеться на військовому полігоні недалеко від Оболонського району Києва. Для гри учасникам видадуть страйкбольні автомати і камуфляжні костюми.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Azor Games - Страйкбольний клуб http://azorgames.kiev.ua/ Київ, Оболонський район, сел. Водогін, пр-т Мінський (військовий полігон)

1 відгук

Дмитрий
25 травня 2018
И штурмовали, и защищали свои позиции, и нападали на противника - страйкбол - действительно крутая вещь! И локация тоже придает эффект реалистичности.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.