Урок тактичного страйкболу

подарували вже 504 рази
1 людина
6 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – зручна
Скоро відкриття сезону

Як відбувається враження

Стрілок опанує базові прийоми тактики: просування, захоплення ключових пунктів об'єкта та позицій противника, перегрупування сил, зачистку тощо. Для цього він вирушить на полігон. Тренер проведе інструктаж з техніки безпеки та пояснить основні правила гри. Разом з іншими учасниками команди стрілок буде знешкоджувати супротивника та штурмувати будівлі. Наприкінці уроку тренер пояснить помилки та дасть кілька цінних порад стосовно тактики проходження завдань.

Чому ми вибрали страйкбольний клуб Azor Games

Заняття відбудеться на військовому полігоні в Оболонському районі міста Києва. Для уроку використовується спеціальні страйкбольні автомати з зарядженим магазином. Учаснику видають камуфляж. З 2008 року клуб провів понад 300 страйкбольних ігор і корпоративів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Azor Games - Страйкбольний клуб http://azorgames.kiev.ua/ Київ, Оболонський район, сел. Водогін, пр-т Мінський (військовий полігон)

1 відгук

Дмитрий
25 травня 2018
И штурмовали, и защищали свои позиции, и нападали на противника - страйкбол - действительно крутая вещь! И локация тоже придает эффект реалистичности.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.