Подаруйте урок верхової їзди для двох!

подарували вже 3 505 разів
1500 грн
2 людини
45 хв.
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття з верхової їзди проводиться на двох локаціях на вибір. У школі Equestrian world перед заняттям учні відвідають майстер-клас тривалістю 30 хвилин, на якому вони навчаться правильно сідлати коня та дізнаються, для чого потрібен вальтрап. Після цього наїзники візьмуться до практики.

У парку «Київська Русь» заняття почнеться з короткого інструктажу. Учні дізнаються про правила безпечної їзди та особливості поведінки тварин. Для основної частини тренування новачкам видадуть шоломи та підберуть коней в залежності від навичок. Після цього у наїзників буде 45 хвилин, щоб опанувати базові стилі їзди: крок, галоп і рись. Вони навчаться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Учням не знадобляться особливі навички — заняття підходить для будь-якого рівня підготовки. Інструктор оцінить поточні вміння і розробить індивідуальну програму. Відвідати урок можна в будь-яку пору року, незалежно від погоди.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Equestrian world - Школа верхової їзди http://equeworld.kiev.ua/ м. Іподром, вул. В. Касіяна, 1А

389 відгуків

Вероника
Вчора
Спасибо большое за качество услуги и обслуживания! Приятно было иметь дело! Буду рекомендовать Вас друзьям и покупать впечатления сама :)
Людмила
17 лютого 2019
Незабываемый день в компании чудесных людей и лошадей.Тренеру Стасе огромное спасибо за возможность доверять этим чутким животным, и за лёгкость и информативность в общении.Приду ещё!
Наталья
17 лютого 2019
Замечательно провели время. Лошадь Травушка очень деликатно покатала. А инструктор Марина рассказала много интересного. На время забылась вся городская суета. Обязательно еще схожу. Море удовольствия)
Александр
15 лютого 2019
https://www.facebook.com/100024317657710
Все очень понравилось. Инструктор Вероника объясняла все доходчиво. Лошади здоровые и красивые. Рядом с конным клубом расположен парк, отлично подходящий для конных прогулок. В общем, услуга оставила море положительных впечатлений, и желание вернуться.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.