Подаруйте урок верхової їзди для двох!

подарували вже 3 688 разів
1500 грн
2 людини
45 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття з верхової їзди проводиться на двох локаціях на вибір. У школі Equestrian world перед заняттям учні відвідають майстер-клас тривалістю 30 хвилин, на якому вони навчаться правильно сідлати коня та дізнаються, для чого потрібен вальтрап. Після цього наїзники візьмуться до практики.

У парку «Київська Русь» заняття почнеться з короткого інструктажу. Учні дізнаються про правила безпечної їзди та особливості поведінки тварин. Для основної частини тренування новачкам видадуть шоломи та підберуть коней в залежності від навичок. Після цього у наїзників буде 45 хвилин, щоб опанувати базові стилі їзди: крок, галоп і рись. Вони навчаться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Учням не знадобляться особливі навички — заняття підходить для будь-якого рівня підготовки. Інструктор оцінить поточні вміння і розробить індивідуальну програму. Відвідати урок можна в будь-яку пору року, незалежно від погоди.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська Русь - Парк http://parkkyivrus.com/ua/ Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів

470 відгуків

Анна
9 червня 2019
https://www.facebook.com/1432034536
Все понравилось, спасибо
Ирина
3 червня 2019
https://www.facebook.com/100000202196743
Очень понравилось, тренер Александра потрясающе объясняла и помогла найти общий язык с лошадью. Остались только приятные впечатления.
Максим
2 червня 2019
Супер
Татьяна
26 травня 2019
Очень понравилось впечатление! Урок верховой езды проводили две девушки. Рассказали много интересного про сам клуб, про лошадей, как правильно держаться в седле и управлять лошадкой. Масса положительных эмоций от общения с этими грациозными животными. Всем рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.