Подаруйте урок верхової їзди для двох!

подарували вже 3 632 разів
1500 грн
2 людини
45 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2019
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття з верхової їзди проводиться на двох локаціях на вибір. У школі Equestrian world перед заняттям учні відвідають майстер-клас тривалістю 30 хвилин, на якому вони навчаться правильно сідлати коня та дізнаються, для чого потрібен вальтрап. Після цього наїзники візьмуться до практики.

У парку «Київська Русь» заняття почнеться з короткого інструктажу. Учні дізнаються про правила безпечної їзди та особливості поведінки тварин. Для основної частини тренування новачкам видадуть шоломи та підберуть коней в залежності від навичок. Після цього у наїзників буде 45 хвилин, щоб опанувати базові стилі їзди: крок, галоп і рись. Вони навчаться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Учням не знадобляться особливі навички — заняття підходить для будь-якого рівня підготовки. Інструктор оцінить поточні вміння і розробить індивідуальну програму. Відвідати урок можна в будь-яку пору року, незалежно від погоди.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська Русь - Парк http://parkkyivrus.com/ua/ Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів

427 відгуків

Міша Бринчак
Сьогодні
Було неймовірно. Вперше їздив верхи. Враження приємні. Обожнюю тварин. Серед улюблених тепер і коні) Окремої уваги заслуговує інструктор. Приємна і хороша людина. Дякую за враження)
Ольга
Вчора
Замечательный конь и Дарья тренер, подход отличный, приятно и с пользой провела время
Анастасия
Вчора
https://www.facebook.com/100003667878411
Очень понравился урок верховой езды! Инструктор очень милая, все объясняет и показывает. Ну и лошадка очень милая :)
Юрий
15 квітня 2019
Все прошло замечательно, интересный вид спорта.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.