Подаруйте урок верхової їзди!

подарували вже 9 527 разів
750 грн
1 людина
45 хв.
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Заняття з верхової їзди можна відвідати в одній із двох шкіл на вибір. У Equestrian world передбачений півгодинний майстер-клас, під час якого клієнт навчитися сідлати коня. Потім настає черга практики верхової їзди з відпрацюванням основних стилів.

У парку «Київська Русь» інструктор познайомить учня з конем і розповість про правила безпеки. Також він видасть шолом. Протягом 45 хвилин наїзник буде тренуватися їзді кроком, риссю або галопом — в залежності від рівня навичок. Тренер покаже, як використовувати нахили тулуба для управління конем.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Катання на коні допомагає прокачати всі основні групи м'язів. Для відвідування уроку не потрібні особливі вміння — інструктор складає індивідуальну програму. Займатися можна в будь-яку погоду: на території є криті та відкриті манежі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Equestrian world - Школа верхової їзди http://equeworld.kiev.ua/ м. Іподром, вул. В. Касіяна, 1А

386 відгуків

Александр
Сьогодні
https://www.facebook.com/100024317657710
Все очень понравилось. Инструктор Вероника объясняла все доходчиво. Лошади здоровые и красивые. Рядом с конным клубом расположен парк, отлично подходящий для конных прогулок. В общем, услуга оставила море положительных впечатлений, и желание вернуться.
Михаил
10 лютого 2019
Все было супер, с большим удовольствием провели время
Сергій
9 лютого 2019
Супер! Враження лише позитивні! Коні фантастичні! Дуже спокійні, красиві, як з картинки* Тренер професійна, уважна і чудово все пояснює! Рекомендую відвідати і отримати море задоволення! Дуже класно! Піду ще раз!
Олеся
9 лютого 2019
Впечатление «Урок верховой езды для двоих» понравилось, внимательная инструктор все рассказала и показала. На первом же уроке прогуливались на лошадях по полю. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.