Подаруйте урок верхової їзди!

подарували вже 9 766 разів
750 грн
1 людина
45 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Заняття з верхової їзди можна відвідати в одній із двох шкіл на вибір. У Equestrian world передбачений півгодинний майстер-клас, під час якого клієнт навчитися сідлати коня. Потім настає черга практики верхової їзди з відпрацюванням основних стилів.

У парку «Київська Русь» інструктор познайомить учня з конем і розповість про правила безпеки. Також він видасть шолом. Протягом 45 хвилин наїзник буде тренуватися їзді кроком, риссю або галопом — в залежності від рівня навичок. Тренер покаже, як використовувати нахили тулуба для управління конем.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Катання на коні допомагає прокачати всі основні групи м'язів. Для відвідування уроку не потрібні особливі вміння — інструктор складає індивідуальну програму. Займатися можна в будь-яку погоду: на території є криті та відкриті манежі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська Русь - Парк http://parkkyivrus.com/ua/ Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів

472 відгуки

Дмитро
Вчора
Неймовірно комфортно і релаксово кататися на кониках. Після закінчення тяжкого робочого дня саме те, що потрібно щоб відновити сили і заспокоїти нервову систему. І навіть зграї комарів, які нападали на коней і на нас, не зіпсували позитивного враження.
Екатерина
23 червня 2019
https://www.facebook.com/100001791192210
Сегодня с мужем были на уроке верховой езды! Я обожаю лошадей, поэтому получила только приятные впечатления. Несмотря на то, что это совсем не просто, и физически надо быть подготовленным, чтобы заниматься - все равно круто! Спасибо инструктору Анжеле, все прекрасно объясняла и видно, что она любит своё дело!
Анна
9 червня 2019
https://www.facebook.com/1432034536
Все понравилось, спасибо
Ирина
3 червня 2019
https://www.facebook.com/100000202196743
Очень понравилось, тренер Александра потрясающе объясняла и помогла найти общий язык с лошадью. Остались только приятные впечатления.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.