Урок в'язання пледа Arm Knitting

подарували вже 11 рази
1 людина
3 години
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Заняття відбудеться в індивідуальному порядку. Учень зможе створити м`який плед розміром 75х125 см. Необхідні матеріали — спиці та пряжу з натуральної вовни — видасть викладач. Новачка навчать правильно захоплювати петлі, пронизувати їх за допомогою нескладних рухів і формувати нові ряди. Він працюватиме руками та спицями. Всього за кілька годин можна зв`язати повноцінний виріб.

Чому ми вибрали студію в'язання Knit Couture

Майстри створюють авторські вироби з якісних матеріалів. У наявності Knit Couture — близько 40 видів ниток. Учневі видадуть пряжу з натуральної вовни, яка не викликає алергії.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Knit Couture - Студія в'язання https://www.facebook.com/knitcouture.kc/ Місце зустрічі погоджується з партнером

1 відгук

Катя
8 серпня 2018
Видела похожие штуки в ИМ, заказала и разочаровалась — качество было ужасное, плюс я аллергик, все от него чесалось, в общем выбросила. Затем случайно наткнулась на arm knitting здесь и решила купить (получилось практически в такую же цену, как и тот плед, что я заказала). В результате у меня есть замечательный пледик, от которого я не чихаю и не плачу в порывах аллергии. И он мягкий и красивый. Отдельное спасибо мастеру, я не думала, что смогу такое сделать. А все оказалось так просто под руководством специалиста) теперь думаю самой купить нити и связать. Я очень довольна и всем советую)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.