Подаруйте урок в'язання пледа Arm Knitting!

подарували вже 9 рази
3100 грн 1 люд. 3 години
3100 грн
1 людина
3 години
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Заняття відбудеться в індивідуальному порядку. Учень зможе створити м`який плед розміром 75х125 см. Необхідні матеріали — спиці та пряжу з натуральної вовни — видасть викладач. Новачка навчать правильно захоплювати петлі, пронизувати їх за допомогою нескладних рухів і формувати нові ряди. Він працюватиме руками та спицями. Всього за кілька годин можна зв`язати повноцінний виріб.

Чому ми вибрали студію в'язання Knit Couture

Студія розташована в 2 хвилинах ходьби від ст. м. «Печерська». Майстри створюють авторські вироби з якісних матеріалів. У наявності Knit Couture — близько 40 видів ниток. Учневі видадуть пряжу з натуральної вовни, яка не викликає алергії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Knit Couture - Студія в'язання https://www.facebook.com/knitcouture.kc/ м. Печерська, вул. Є. Коновальця, 36Д

1 відгук

Катя
8 серпня 2018
Видела похожие штуки в ИМ, заказала и разочаровалась — качество было ужасное, плюс я аллергик, все от него чесалось, в общем выбросила. Затем случайно наткнулась на arm knitting здесь и решила купить (получилось практически в такую же цену, как и тот плед, что я заказала). В результате у меня есть замечательный пледик, от которого я не чихаю и не плачу в порывах аллергии. И он мягкий и красивый. Отдельное спасибо мастеру, я не думала, что смогу такое сделать. А все оказалось так просто под руководством специалиста) теперь думаю самой купить нити и связать. Я очень довольна и всем советую)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.