Подаруйте вечерю в грузинському ресторані!

подарували вже 1 176 разів
1200 грн 2 люд. не обмежено
1200 грн
2 людини
не обмежено
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Для пари заздалегідь забронюють столик — розміститися можна на одному з двох поверхів або на літній терасі. Для гостей приготують їжу за класичними грузинськими рецептами — спечуть хачапурі в особливій печі або посмажать шашлик. Також відвідувачі зможуть скуштувати традиційні напої — лимонад і класичні вина.

Чому ми вибрали ресторан Saperavi

Ресторан розташувався в самому центрі столиці — в Маріїнському парку. Власники закладу та весь склад кухарів родом із Грузії. За кожен напрямок у меню відповідають спеціально запрошені майстри з різних регіонів країни. За мангалом працює кухар з Кахетії, хачапурі готує пекар з Аджарії, за кубдарі відповідає фахівець зі Сванетії. Ресторан володіє великою колекцією грузинських вин, а також пропонує вино власного приготування.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

SAPERAVI - Грузинський ресторан http://saperavi.com.ua/ м. Майдан Незалежності, вул. Михайла Грушевського, 1 В

91 відгук

Марина
Вчора
Ужин в Грузинском ресторане это очень прекрасное впечатление, всем рекомендую, очень хорошее заведение и организация на все 100%. Спасибо)
Юля
15 червня 2019
https://www.facebook.com/1804891642
Все понравилось, спасибо :)
Роман
14 червня 2019
https://www.facebook.com/100003912061037
Ддуже дякую Вам за організацію відпочинку. Все було дуже чудово, відчувається достойний рівень організації та надзвичайно високий шабель турботи за свого клієнта! Бажаю успіхів у Вашому розвитку! Я обов‘язково буду користуватись Вашими послугами та радити своїм знайомим Ваш сервіс!
Валентина
11 червня 2019
Ужинали с мужем и ребенком в этом ресторане. Понравилось все и обстановка,и блюда. Особая благодарность официанту Александру. Помог с выбором блюд и обслуживал быстро и профессионально .Обязательно еще посетим этот ресторан.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.