Подаруйте вечерю в стейк-хаусі!

подарували вже 1 988 разів
1300 грн 2 люд. не обмежено
1300 грн
2 людини
не обмежено
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Гості займуть заздалегідь підготовлений столик і зроблять замовлення. Спеціалізація закладу — стейки різного ступеня просмаження. Перед приготуванням м'ясо витримують в яловичому жирі, щоб воно стало м'якішим та ніжнішим. Також пара може спробувати американські реберця, мексиканські тако й італійські брускети. У закладі представлена ​​велика колекція односолодових віскі, яка налічує близько 100 позицій.

Чому ми вибрали ресторан Sam's steak house

Sam's Steak House — перший традиційний стейк-хаус в Україні. Ресторан був заснований в 1996 році брендом «Світова Карта». Яловичина для стейків закуповується у провідних українських виробників. Крім цього, в ресторані готують стейки з добірних сортів м'яса від американських виробників.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Sam's steak house - Ресторан https://sams.com.ua/ м.Олімпійська, вул.Жилянська, 37

60 відгуків

Дмитрий
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100013048484220
Спасибо,всё было супер!
Дмитрий
10 лютого 2019
Вцелом хорошо, хотя от мяса ожидал большего. Да и с прожаркой один раз не угадали, даже два: часть портерхауса была реально rare, а Нью-Йорк был реально medium-well вместо medium-rare
bodo
11 лютого 2019
Доброго дня, Дмитро. Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже шкода, що виникла така ситуація. Партнер прийняв до уваги всі зауваження і пообіцяв, що при наступному відвідуванні їх ресторану, персонал і керівництво зроблять все можливе, щоб клієнт залишився повністю задоволений. Ми врахували всі ваші коментарі та впровадимо необхідні дії, щоб надалі подібні ситуації не повторювалися.
Лилия Каленская
3 лютого 2019
https://www.facebook.com/100023642552025
Я в восторге. Всем рекомендую Стейкхауз в Днепре. Очень вкусно, эстетично, обслуживание на высоком уровне.
Виктория
28 січня 2019
Все понравилось!) Ужин прошел отлично...уютное заведения...отличный персонал...а главное вкусно) спасибо)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.