Подаруйте вечір фінансових ігор для друзів!

подарували вже 14 рази
2800 грн
8 людей
5 годин
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Ведучий пояснить правила і видасть бланки, листи для записів, олівці. Гравці будуть задавати один одному питання про те, як розпоряджатися грошима, зважитися на стартап і привести його до успіху, розвинути підприємницьку жилку. У процесі можна зробити кілька перерв по 10-15 хвилин. Після закінчення турніру команда зможе обговорити отримані навички та поділитися враженнями від гри.

Чому ми вибрали тренінговий центр New Generation Club

Клуб проводить тренінги на різні теми в Україні та Європі з 2011 року. New Generation Club організовує не тільки фінансові турніри і бізнес-семінари, а й лекції, націлені на особистісний ріст.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

New Generation Club - Тренінговий центр https://www.newgc.eu/ м. Політехнічний інститут, пр-т Перемоги, 33 м. Вокзальна, пр-т Повітрофлотський, 14/17

1 відгук

Рита
21 червня 2018
Это был классный мозговой штурм! Очень понравился ведущий, отвечал на вопросы развернуто и доступно, спасибо ему огромное! Друзья тоже остались довольны, всех очень увлек процесс)) Спасибо Bodo за возможность весело и с пользой провести выходной!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.