Подаруйте вечір інтелектуальних ігор для друзів!

подарували вже 86 рази
1200 грн
8 людей
2 години
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Друзі візьмуть участь в інтелектуальній грі, що складається з 5 раундів. У кожному турі буде по 7 питань. Командам дадуть рівно 1 хвилину на роздуми. Свої відповіді учасники запишуть на спеціальних бланках. У грі зійдеться близько 30 команд.

Чому ми вибрали клуб інтелектуальних ігор «БатлУМ»

Організатори проводять турніри протягом 2 років. За цей час відбулося близько 40 інтелектуальних ігор, в яких взяло участь понад 100 команд. 3 командам переможців вручають набори крафтового пива. Також за I місце учасники отримують знижку в розмірі 500 гривень на все меню закладу, за II місце — дві знижки в розмірі 25% і за III — одну знижку 25%.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

БатлУМ - Клуб інтелектуальних ігор http://batlum.com.ua/ м. Олімпійська, вул. Велика Васильківська, 55

3 відгуки

Катя
5 лютого 2019
Мы с друзьями любители разных игр и когда мне подарили сертификат, то я сразу выбрала это впечатление)) И не прогадала, вечер очень всем понравился!)) Обязательно сходим еще)
Оля
1 лютого 2019
Вечер прошел очень круто! Мы вошли в азарт и даже заняли призовое место) Очень приятно было получить подарочки от организаторов)) Спасибо за крутое впечатление))
Ольга
13 червня 2018
Отличный вечер получился! Повеселились, посмеялись) Задания, конечно, заставили попотеть, но спасибо друзьям, вместе мы классная команда! Если не знаете, как провести вечер, это именно то, что нужно ) Спасибо ведущему, клубу и Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.