Подаруйте вечір інтелектуальних ігор для компанії!

подарували вже 650 рази
600 грн
4 людини
2 години
Доступно з 15 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Друзі візьмуть участь у вікторині разом з іншими командами. Гра складається з 5 турів і містить в собі різні тематичні питання: від завдань з географії до рішення головоломок. У кожному раунді буде по 7 запитань, на вирішення яких командам виділять 1 хвилину. Гравці запишуть відповіді на спеціальних бланках.

Чому ми вибрали клуб інтелектуальних ігор «БатлУМ»

Клуб організовує ігри вже протягом 2 років. У кожному турнірі бере участь близько 30 команд. Переможцям, які зайняли перші три місця, вручають подарунки — набори крафтового пива. Також за перше місце команді нададуть знижку на меню закладу в розмірі 500 грн. За друге місце гравці отримають дві знижки на 25%, а за третє — одну знижку в розмірі 25%.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

БатлУМ - Клуб інтелектуальних ігор http://batlum.com.ua/ м. Олімпійська, вул. Велика Васильківська, 55

4 відгуки

Владислава
15 травня 2019
https://www.facebook.com/100004273111222
Благодаря bodo я побывала на таком увлекательном действии) Объясню почему) Так как я оставила отзыв на предыдущем впечатлении, я автоматически стала участником розыгрыша сертификата bodo) Какое было мое удивление, когда мне позвонили и я сказали, что я выиграла его!!! Это первый раз, когда я выиграла в розыгрыше)) Здесь точно все правдиво и честно) По поводу самого вечера. Это очень увлекательно и познавательно) На такие игры нужно ходить не один раз, чтобы попасть в топ-5, но оно того стоит, поверьте)
Катя
5 лютого 2019
Мы с друзьями любители разных игр и когда мне подарили сертификат, то я сразу выбрала это впечатление)) И не прогадала, вечер очень всем понравился!)) Обязательно сходим еще)
Оля
1 лютого 2019
Вечер прошел очень круто! Мы вошли в азарт и даже заняли призовое место) Очень приятно было получить подарочки от организаторов)) Спасибо за крутое впечатление))
Ольга
13 червня 2018
Отличный вечер получился! Повеселились, посмеялись) Задания, конечно, заставили попотеть, но спасибо друзьям, вместе мы классная команда! Если не знаете, как провести вечер, это именно то, что нужно ) Спасибо ведущему, клубу и Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.