Подаруйте вечірку в кінозалі!

подарували вже 1 795 разів
1200 грн 10 люд. 4 години
1200 грн
10 людей
4 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Друзі проведуть вечір в антикінотеатрі. У розпорядженні глядачів буде персональний зал з екраном на всю стіну, диваном, кріслами-мішками та столом. Відвідувачі виберуть фільм на свій розсуд. Також можна пограти в Xbox в різні відеоігри. Друзі зможуть принести з собою улюблені снеки та напої. Вечір пройде за переглядом кіно або грою на приставці.

Чому ми вибрали антікінотеатр Rockfellow

Заклад знаходиться в центрі Києва на Андріївському узвозі. На вибір є два зали: Black і Brown. Кожне приміщення обладнане проектором, акустичною системою та приставкою INext. Також в залах встановлені системи вентиляції та кондиціонування.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Rockfellow - Антикинотеатр на Андріївському https://antikinoteatr.com/ м. Контрактова Площа, вул. Боричів Тік, 30

20 відгуків

Мария
9 квітня 2019
В кинозале праздновал день рождения сын с одноклассниками (14 лет). Остались довольны. Им предложили игры, фильмы, музыку для дискотеки. Из еды заказала пиццу - все остальное есть на баре: фрукты, напитки, мороженое.
Вадим
18 березня 2019
https://www.facebook.com/100018594224143
Все супер
Ирина
3 березня 2019
Хороший кинотеатр. Очень удобный формат. Можно отдыхать с друзьями, где не мешают посторонние люди.
Аліна
5 лютого 2019
Ідея вечірки в кінозалі сподобалась моїм друзям. Тому раджу всім хто шукає цікаву локацію для святкування дня народження обрати дану послугу. Можна класти і весело провести час з компанією. Дякую Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.