Подаруйте вечірку в Party Bus!

подарували вже 26 рази
6000 грн
30 людей
3 години
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Вечірка в диско-автобусі для великої компанії. Пасажири комфортно розташуються всередині «патібаса». Салон умовно поділяється на 3 зони: бар, лаунж-зона з диванами і танцпол. Тільки-но компанія збереться, автобус вирушить за заздалегідь узгодженим маршрутом. Разом із пасажирами на борту опиняться діджей-ведучий і бармен. У дорозі друзі зможуть співати в караоке, танцювати, робити знімки та відпочивати за барною стійкою.

Чому ми вибрали сервіс прокату Party Bus

Для пасажирів заздалегідь розробляється персональний маршрут поїздки з зупинками в найкрасивіших місцях столиці. З собою можна приносити їжу та напої. Салон автобуса обладнаний лазерами, стробоскопами, димовими та бабл-машинами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Party Bus - Прокат http://party-bus.kiev.ua Місце подачі автобуса узгоджується з партнером (в межах Києва)

4 відгуки

Аня
19 березня 2018
отличный способ отметить любой праздник) можно сказать, вечеринка в патибасе удалась на все 100%! натанцевались, а столичные дороги сделали наши танцы еще более активными :D но было здорово, я бы повторила такой вот опыт дискотеки на колесах))
Маша
11 листопада 2016
https://www.facebook.com/1402850756
Это было довольно весело, спасибо! Отдельное спасибо бармену и водителю. Единственная рекомендация тем, что планирует провести время в Пати басе, и кому важно, какая там будет звучать музыка — подготовьте собственный плей-лист, потому что музыкальные вкусы диджея могут отличаться от ваших.
Виктория
8 листопада 2016
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001607310793
Не знала где написать отзыв но вот нашла думаю.... Ребята!!! Спасибо вам за день рождения ребенка! Я такой благодарности в глазах своего маленького чуда еще не видела )) Боже, они ходили там на ушах... Спасибо диджею аниматору, бармену, водителю.... Все бы в нашей стране работали с такой отдачей как вы, европейцы к нам бы визу покупали за дорого! СПАСИБО!!!
Екатерина
10 березня 2016
Супер-вечеринка в супер-автобусе))) мы отлично провели время большой компанией, я смогла пригласить всех своих друзей и это прекрасно)) мы потанцевали, повеселились, выпили вкусные коктейли и покатались по городу с ветерком!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.