Подаруйте вечірку в Party Bus!

подарували вже 27 рази
8000 грн 30 люд. 1 вечірка
8000 грн
30 людей
1 вечірка
Доступно з 5 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Вечірка в диско-автобусі для великої компанії. Пасажири комфортно розташуються всередині «патібаса». Салон умовно поділяється на 3 зони: бар, лаунж-зона з диванами і танцпол. Тільки-но компанія збереться, автобус вирушить за заздалегідь узгодженим маршрутом. Разом із пасажирами на борту опиняться діджей-ведучий і бармен. У дорозі друзі зможуть співати в караоке, танцювати, робити знімки та відпочивати за барною стійкою.

За умовами сертифіката передбачена оренда автобуса на 4 години. Але в певні періоди передбачена оренда на 2 години:

  • з 1 по 15 березня;
  • з 6 травня по 30 червня;
  • з 5 по 31 грудня.

Чому ми вибрали сервіс прокату Party Bus

Для пасажирів заздалегідь розробляється персональний маршрут поїздки з зупинками в найкрасивіших місцях столиці. З собою можна приносити їжу та напої. Салон автобуса обладнаний лазерами, стробоскопами, димовими та бабл-машинами.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Party Bus - Прокат http://party-bus.kiev.ua Місце подачі автобуса узгоджується з партнером (в межах Києва)

4 відгуки

Аня
19 березня 2018
отличный способ отметить любой праздник) можно сказать, вечеринка в патибасе удалась на все 100%! натанцевались, а столичные дороги сделали наши танцы еще более активными :D но было здорово, я бы повторила такой вот опыт дискотеки на колесах))
Маша
11 листопада 2016
https://www.facebook.com/1402850756
Это было довольно весело, спасибо! Отдельное спасибо бармену и водителю. Единственная рекомендация тем, что планирует провести время в Пати басе, и кому важно, какая там будет звучать музыка — подготовьте собственный плей-лист, потому что музыкальные вкусы диджея могут отличаться от ваших.
Виктория
8 листопада 2016
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001607310793
Не знала где написать отзыв но вот нашла думаю.... Ребята!!! Спасибо вам за день рождения ребенка! Я такой благодарности в глазах своего маленького чуда еще не видела )) Боже, они ходили там на ушах... Спасибо диджею аниматору, бармену, водителю.... Все бы в нашей стране работали с такой отдачей как вы, европейцы к нам бы визу покупали за дорого! СПАСИБО!!!
Екатерина
10 березня 2016
Супер-вечеринка в супер-автобусе))) мы отлично провели время большой компанией, я смогла пригласить всех своих друзей и это прекрасно)) мы потанцевали, повеселились, выпили вкусные коктейли и покатались по городу с ветерком!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.